• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Targi Pracy - marzec 2009

  (2009-03-19)

  W dniu 19 marca 2009 r. w godz. 9:30 - 14:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Globus” przy ulicy Kazimierza Wielkiego 10 w Lublinie, Miejski Urząd Pracy w Lublinie wraz z Wojewódzkim Sztabem Wojskowym w Lublinie, Ośrodkiem Aktywizacji Zawodowej w Lublinie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie zorganizował Targi Pracy 2009.

  Impreza została zorganizowana pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin, Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Lublinie oraz Komendanta Wojewódzkiego OHP w Lublinie.

  W targach wzięło udział 84 wystawców (pracodawców i instytucji rynku pracy) z terenu miasta i województwa lubelskiego. Wystawcy dysponowali ponad 1500 miejscami pracy w różnych zawodach i specjalnościach, przede wszystkim z branż: handlowej, usługowej, budowlanej, finansowej. Imprezę odwiedziło ponad 5000 osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

  Targi Pracy finansowane w ramach projektu „Rozwój + Skuteczność = Satysfakcja” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Powiązana galeria zdjęć:

  Targi Pracy - marzec 2009

  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 12944

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl