• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Targi Pracy - maj 2008

  (2008-05-15)

  Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na miejsca pracy ze strony osób bezrobotnych i poszukujących pracy, mieszkańców Lublina, Miejski Urząd Pracy w Lublinie w dniu 15.05.2008 r. w godz. 10.00-17.00 w hali Sportowo-Widowiskowej „Globus” przy ul. Kazimierza Wielkiego 10 Lublin, wraz z Wojewódzkim Sztabem Wojskowym w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy OHP w Lublinie, Instytutem Rynku Pracy Fundacja Nowy Staw w Lublinie oraz Fundacją Fuga Mundi w Lublinie zorganizował Targi Pracy 2008 adresowane do grupy około 90 wystawców. Honorowym patronatem objęli imprezę: Prezydent Miasta Lublin, Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Lublinie oraz Komendant Wojewódzki OHP w Lublinie.

  Gośćmi targów byli przedstawiciele agencji pośrednictwa pracy, urzędów pracy i organizacji pozarządowych wspierających emigrantów z zachodniej Ukrainy i Białorusi. Do dyspozycji zagranicznych gości, jak i wystawców podczas targów byli tłumacze języka ukraińskiego i rosyjskiego.

  Targi odwiedziło ponad 4000 osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Na odwiedzających czekało 90 pracodawców, którzy zaoferowali im około 1200 miejsc pracy. Dzięki agencjom zatrudnienia uczestniczącym w targach zainteresowane osoby mogły uzyskać informacje o ofertach pracy za granicą.

  Powiązana galeria zdjęć:

  Targi Pracy - maj 2008

  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 13042

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl