• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Seminarium - 19.10.2011 (relacja)

  (2011-10-19)

  Dnia 19 października 2011 roku Miejski Urząd Pracy w Lublinie zaprosił dyrektorów gimnazjów i liceów ogólnokształcących do Trybunału Koronnego na seminarium poświęcone promocji usług poradnictwa zawodowego w nawiązaniu do całożyciowego procesu rozwoju kariery człowieka.

  Inspiracją do zorganizowania spotkania stała się zauważalna potrzeba zwrócenia większej uwagi na jakość przygotowywania młodzieży uczącej się do świadomego planowania własnej drogi edukacyjno-zawodowej oraz do trafnego i efektywnego wyboru zawodu. Podczas prezentacji swoimi doświadczeniami podzielili się przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Lublinie, Wydziału Oświaty i Wychowania UM Lublin, Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie, Gimnazjum Nr 18 w Lublinie oraz Szkolnego Ośrodka Kariery przy Lubelskim Centrum Edukacji Zawodowej w Lublinie.

  Wyrażamy nadzieję, że zainicjowane seminarium stanie się przykładem „dobrych praktyk”, prowadząc do podejmowania skutecznych i profilaktycznych działań oraz zacieśnienia współpracy pomiędzy resortem edukacji i pracy w celu kreowania aktywnych postaw młodzieży na rynku pracy.

  Powiązana galeria zdjęć:

  Seminarium - 19.10.2011 (relacja)

  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 12981

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl