Upowszechnianie informacji w ramach działań partnerskich

(2011-06-06)

W ramach partnerskiej współpracy administracji samorządowej, organizacji pozarządowych i podmiotów gospodarczych w dniu 02.06.2011 r. podczas organizowanych przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin Dniach Profilaktyki Lublina Partnerzy Lubelskiego Partnerstwa Publiczno-Społecznego wystawili swój punkt informacyjny w celu upowszechnienia i skierowania oferty informacyjnej do osób pozostających bez pracy, w tym: w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy (np. informacje o bezpłatnych szkoleniach, możliwości uzyskania dotacji czy stażu w ramach realizowanych projektów współfinansowanych przez Unię Europejską itp. formach wsparcia).

Dużym zainteresowaniem ciszyły się również kolportowane bezpłatne publikacje nt. przedsiębiorczości „Atlas Dobrych Praktyk” i „Vademecum Przedsiębiorcy”.

Dni Profilaktyki Lublina