Szkolenie "Model współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych"

(2012-01-25)

„W dniu 24 stycznia 2012 r. w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie odbyło się bezpłatne szkolenie pn. „Model współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi”.

Warsztaty przeznaczone były dla Partnerów Lubelskiego Partnerstwa Publiczno-Społecznego zainteresowanych zdobyciem wiedzy na temat modelu współpracy i zastosowaniem jej w praktyce.

W proponowanym szkoleniu zaprezentowano jakie minimalne oczekiwania muszą być spełnione, aby w ogóle można było mówić o współdziałaniu pomiędzy administracją publiczną i organizacjami pozarządowymi.

Szkolenie miało charakter warsztatowy zatem uczestnicy/czki mieli możliwość, podczas ćwiczeń praktycznych, zdobycia wiedzy związanej z prezentowanym modelem współpracy, którą mogą wykorzystywać/stosować w codziennej pracy”.