• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Pracodawca roku 2013

  (2013-10-21)

  Szanowni Państwo

  Miło nam poinformować, że dnia 17 października 2014 roku podczas uroczystej Gali Przedsiębiorczości został rozstrzygnięty Konkurs „Pracodawca Roku 2013” zorganizowany po raz kolejny przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie. Najlepszy  pracodawca otrzymał z rąk Prezydenta Miasta Lublin dyplom i statuetkę. Dyplomem  nagrodzono również 3 firmy wyróżniające się współpracą z MUP w Lublinie.

  Wśród  nadesłanych 25 formularzy zgłoszeniowych Kapituła konkursu wybrała 4 finalistów. O wyborze Pracodawcy Roku 2013 zadecydowała przede wszystkim największa liczba zgłoszonych w 2013 roku,  do MUP w Lublinie miejsc pracy,  zatrudnianie osób bezrobotnych, w tym osób niepełnosprawnych oraz zaangażowanie w kształtowaniu lokalnego rynku pracy m.in. poprzez stałą współpracę z Miejskim Urzędem Pracy w Lublinie

  Zwycięzcą  Konkursu „Pracodawca Roku 2013” została firma LEROY MERLIN POLSKA Sp. z o.o, a wśród Finalistów znalazły się: Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, ULTRA MED Sp. z o.o. oraz ARCHITEKTURA ZIELENI HORTUS Radosław Ciołek - Poniatowski.

  Celem konkursu było promowanie pracodawców, którzy wyróżniają się polityką personalną otwartą na wsparcie osób bezrobotnych i poszukujących pracy, w tym osób niepełnosprawnych, tworzenie nowych miejsc pracy oraz  promowanie idei współpracy i partnerstwa.

   

  Wszystkim Finalistom  Konkursu „Pracodawca Roku 2013” jeszcze raz  serdecznie gratulujemy!

  Powiązana galeria zdjęć:

  KONKURS PRACODAWCA ROKU 2013

  KONKURS PRACODAWCA ROKU 2013
  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 3659

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl