• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Informacje ogólne

  Członkowie Klubu

  abc SOFTMAR

  ul. Modrzewiowa 4

  20-138 Lublin

  abc SoftMAR od 1998 roku wdraża i serwisuje oprogramowanie InsERT dla firm z regionu Lubelszczyzny. Najwyższa jakoś świadczonych usług oraz kompetencje potwierdzone są faktem, iż firma znajduje się w gronie zaledwie kilkunastu podmiotów w Polsce, których serwisanci posiadają wszystkie możliwe do uzyskania certyfikaty Dyplomowany Serwisant InsERT.

  Proponujemy:

  - informatyczną obsługę firm zawierającą kompleksowe usługi informatyczne i sprzęt:

  a. systemy komputerowe i serwery IBM i HP oraz oprogramowanie Microsoft;

  b. kasy i drukarki fiskalne Posnet, Innova i Elzab;

  c. oprogramowanie handlowe, magazynowe, finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe InsERT;

  d. zabezpieczenie antywirusowe G Data i ESET;

  - naprawę programów magazynowo-handlowych opartych o Microsoft SQL ;

  - sklep online a w nim produkty dostępne od ręki lub wysyłka tego samego dnia;

  - dystrybucję InsERT (Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant GT i inne) w najlepszych cenach;

  - realizacje stron WWW ;

   

  Biuro Promocji i Karier Politechniki Lubelskiej

  ul. Nadbystrzycka 42, Dom Studenta nr 1, pok. 2, 20-501 Lublin

  Biuro Promocji i Karier powstało z połączenia Biura Promocji i Biura Karier Politechniki Lubelskiej.
  W zakresie działań promocyjnych znajduje się opracowanie i realizacja strategii marketingowej uczelni oraz organizowanie i koordynowanie akcji promocyjnych m. in. Dni Otwartych, wycieczek dydaktycznych, spotkań z uczniami. To także promowanie rekrutacji, wydawanie informatora dla kandydatów na studia, udział w targach edukacyjnych, zarządzanie stroną Politechniki Lubelskiej.

  Część Biura zajmująca się rozwojem kariery Studentów i Absolwentów nieodpłatnie świadczy pomoc przy wyborze drogi zawodowej, prowadzi poradnictwo zawodowe, gromadzi oferty pracy oraz informacje o pracodawcach i sytuacji na rynku pracy. Organizuje cykliczne wydarzenia: Targi Pracy, spotkania z pracodawcami, wyjazd dydaktyczno-integracyjny Adapciak, Letnią Szkołę Kariery. Celem działań zespołu jest przede wszystkim uzyskanie informacji na temat obecnych wymagań i potrzeb potencjalnych pracodawców (także poprzez prowadzone badania) oraz przekazanie ich studentom i absolwentom
   

  BIURO KARIER STUDENCKICH Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

  20-950 Lublin, ul. Akademicka 15, pokój 209

  Jesienią 2002 roku władze Akademii Rolniczej w Lublinie opracowały i zgłosiły do konkursu Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej projekt utworzenia na uczelni akademickiego biura karier. Projekt ten uzyskał pozytywną ocenę i dofinansowanie umożliwiające utworzenie takiego biura. Senat Uczelni podjął uchwałę zgodnie, z którą 1 lutego 2003 roku rozpoczęło działalność Biuro Karier Studenckich i Promocji Uczelni. Administracja AR w trybie pilnym przygotowała odpowiednie pomieszczenie i od 9 lat studenci i absolwenci, którzy wybrali rolnictwo i zawody pokrewne jako pole swoich karier, mogą korzystać z jego usług. Po uzyskaniu certyfikatu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, 1 listopada 2004 roku, staliśmy się również biurem pośrednictwa pracy. W ten sposób jeden z największych pracodawców Lublina (ponad 1700 pracowników), jakim jest Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, stał się równocześnie pośrednikiem na rynku pracy. Biuro Karier Studenckich tego uniwersytetu:

  - Prowadzi doradztwo zawodowe (indywidualne i grupowe) dla studentów i absolwentów;

  - Dostarcza informacje o rynku pracy;

  - Aktywnie poszukuje, klasyfikuje i udostępnia oferty pracy, a także propozycje odbycia staży i praktyk zawodowych w kraju i za granicą;

  - Prowadzi bazy danych studentów i absolwentów szukających pracy ;

  - Organizuje bezpośrednie kontakty studentów i absolwentów z pracodawcami;

  - Bada losy i monitoruje kariery zawodowe absolwentów;

  - Dba o dobry wizerunek Uczelni;

  - Promuje ideę biur karier i przyczyniając się do ich powoływania przy innych wyższych uczelniach.

  Z usług uczelnianych biur karier mogą korzystać studenci i absolwenci, a także pracodawcy poszukujący  kandydatów na praktyki, staże i wolne miejsca pracy.
   

  Biuro Aktywizacji Bezrobotnych

  Caritas Archidiecezji Lubelskiej
  Al. Unii Lubelskiej 15, 20- 950 Lublin

  Biuro Aktywizacji Bezrobotnych  Caritas Archidiecezji Lubelskiej zaprasza poszukujących pracy do korzystania  z bezpłatnej pomocy. Można  m. in. podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe i  przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych.  Udostępniane są także prasowe i internetowe oferty pracy. Biuro działa od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 15.30. 

   

  Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o.


  ul. Stefczyka 32
  20 - 151 Lublin

   

  Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. w Lublinie istnieje od 2003 roku i jako jedyna firma we wschodniej Polsce, otrzymał Status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk. Głównym profilem działalności firmy jest organizacja specjalistycznych kursów dla branży budowlanej i energetycznej na terenie całej Polski.

  Szkolimy bazując na doświadczeniu i posiadamy liczne znaki jakości usług.

   

  FD Consulting NIERUCHOMOŚCI s. c.

  ul. Zwycięska 6a

  (Galeria Zone obok Tesco)

  20-555 Lublin

  FD Consulting NIERUCHOMOŚCI s.c. jest firmą specjalizującą się w doradztwie oraz pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. W zakres oferowanych usług wchodzi przede wszystkim pozyskiwanie nieruchomości według indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie obrotu nieruchomościami na rynku pierwotnym i wtórnym, a także komercyjnym.

  W zakresie naszych usług są ponadto:

  - sprzedaż gotowych projektów domów

  - doradztwo przy doborze kredytu hipotecznego

  - ubezpieczenia

  - wyceny nieruchomości

  - zarządzanie nieruchomościami

   

   

  Kompleksowa Obsługa Firm Sp. z o.o.

  ul. Konopnicka 6/2

  20-022 Lublin

  Kompleksowa Obsługa Firm Sp. z o.o. jest biurem rachunkowym działającym na polskim rynku od 1998r. Za cel stawiamy profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową naszych Klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach, w oparciu o bogate doświadczenie pracowników. Współpracujemy ze specjalistami z dziedziny finansów, prawa, zarządzania i marketingu. Prowadzimy obsługę ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów, a także inne uproszczone formy rozliczeń podatkowych. Obsługujemy ewidencje kadrowo-płacowe, a na życzenie Klientów przygotowujemy indywidualne raporty finansowe. W sposób profesjonalny reprezentujemy naszych Klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych na terenie całej Polski. Zakres prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Zakładamy  możliwość realizacji usług w siedzibie Klienta, w tym także osobisty odbiór i dostarczanie dokumentów. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług.

   

  http://port.allianz.pl/krzysztof.rogalski/

  Krzysztof Rogalski

  ul. Związkowa 4

  20-148 Lublin

  Agencja Allianz Rogalski i Woś  

  Lubelski Zakład Przewozów Regionalnych w Lublinie

  20-406 Lublin, ul. Gazowa 4

  „Przewozy Regionalne”* spółka z o.o. jest największym w Polsce przewoźnikiem kolejowym wykonującym przewozy pasażerskie w ramach obowiązku służby publicznej.

  Prowadzimy:

  * przewozy regionalne pociągami REGIO,

  * przewozy międzyregionalne pociągami interREGIO i REGIOekspres,

  * przewozy międzynarodowe w ruchu przygranicznym,

  * przewozy pociągami na indywidualne zamówienia,

  * obsługę transportową imprez i uroczystości o charakterze masowym,

  * współpracę z innymi przewoźnikami w zakresie:

  wzajemnej sprzedaży biletów,

  bieżącej informacji pasażerów,

  obsługi technicznej taboru.

   

  EUROPEJSKA PLATFORMA EDUKACYJNA  Sp. z o.o.

  20-064 Lublin,
  ul. Północna 22A

  Europejska Platforma Edukacyjna Sp. z o.o. (dawniej Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o.) w Lublinie jest firmą szkoleniowo doradczą o wieloletniej tradycji.Prowadzimy szeroką i aktywną edukację pracowników zatrudnionych w różnych branżach. W obecnej formie organizacyjnej prowadzimy działalność od 1991 roku. Nasza firma oferuje szkolenia dopasowane do najbardziej wymagających potrzeb Klientów. Organizujemy szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte dla firm, kursy, konferencje, seminaria, oraz szkolenia dofinansowane z UE . W naszej szerokiej ofercie oferujemy Państwu zarówno pomoc w zakresie doradztwa gospodarczego: opracowanie wniosków o dofinansowanie z UE oraz usługi rachunkowości. Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie wzięło udział w organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą konkursie „Wojewódzki Lider Biznesu" i decyzją Kapituły otrzymało Certyfikat: "Wojewódzki Lider Biznesu 2009".

  PTE Lublin posiada wpis do rejestru placówek szkoleniowych nr 332/P/N/2007 i rejestru agencji zatrudnienia.

   

  REMIX

  PIOTR ZAJĄC

  http://www.remixlublin.pl/

  Firma Remix, posiada wiele lat doświadczenia w budownictwie.

  Specjalizujemy się w:

  budowa domów,  docieplenia, projektowanie, pokrycia dachowe, malowanie, izolacje pionowe i poziome, posadzki, instalacje elektryczne, instalacje wod-kan, tapety natryskowe, stiuki, tynki dekoracyjne.

  Posiadamy wykwalifikowaną ekipę budowlaną. Pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w budownictwie.

   
  ROB-BUD ROBERT ŁASTAWIECKI Kompleksowe usługi remontowo-budowlane

  ROB-BUD

  ROBERT ŁASTAWIECKI

  TEL 791-111-018

  ROB-BUD ROBERT ŁASTAWIECKI

  Kompleksowe usługi remontowo-budowlane

  Firma oferuje pełen zakres usług budowlanych, wykończeniowych i remontowych, głównie na terenie województwa lubelskiego. Firma z bogatym doświadczeniem w branży budowlanej. Posiada duże zaplecze praktyczne i najnowszą wiedzę teoretyczną, potrzebną do profesjonalnej realizacji zleceń. Oferujemy kompleksowe usługi budowlane, wykończeniowe oraz remontowe. Realizujemy zlecenia budowy domów, dobudówek i pomieszczeń gospodarczych. Budujemy domy od podstaw lub dołączamy się do prac na określonym etapie.

   

  Naszym największym atutem jest wysoka jakość realizowanych prac.

   

  Zarząd Regionu Środkowowschodniego NSZZ „Solidarność”

  Królewska 3
  20-109 Lublin

  Zarząd Regionu Środkowowschodniego NSZZ „Solidarność”, w ramach wspierania mieszkańców naszego regionu na rynku pracy, oferuje szereg szkoleń. Mają one na celu doskonalenie już zdobytych umiejętności lub uzyskanie kwalifikacji w nowym zawodzie.

  Ponadto służymy radą i pomocą w zakresie prawa pracy. Codziennie, od poniedziałku do piątku, pracuje nasze biuro prawne, gwarantujące fachową pomoc i poradę.

   

  PHU TERCA K.KWIECIEŃ SPÓŁKA JAWNA

  20 - 149 Lublin
  Ul. Do Dysa 6
  Tel. 746 75 56
  Tel./fax:

  740 38 85;

  0 509 227 068

  Jesteśmy firmą branży budowlanej, służącą klientom swoją wiedzą, starając się za pomocą nowoczesnych technologii kreatywnie rozwiązywać ich problemy. Wraz z nowymi wyzwaniami, jakim muszą stawiać nasi klienci, zmienia się zakres usług, które oferujemy.

  TERCA to dynamicznie rozwijająca się firma branży budowlanej. Założona w roku 1993 zrealizowała do tej pory kilkaset projektów dla małych, średnich i dużych firm. TERCA wspiera i rozwija branżę budowlaną lubelszczyzny. Nasze rozwiązania są dopasowane do potrzeb klienta. Szybko reagujemy na potrzeby klienta. Dotrzymujemy słowa. W 100% realizujemy obiecaną usługę. Dostarczamy rozwiązań do potrzeb klienta. Zapraszamy do naszej siedziby na konsultacje i zapoznanie się z naszą ofertą.

  Strategią firmy TERCA jest dostarczanie swoim klientom najlepszych rozwiązań umożliwiających osiągnięcie przez nich zamierzonych celów w budownictwie. Są one zazwyczaj połączeniem wiedzy związanej z efektywnym wykorzystaniem dostępnych materiałów budowlanych oraz wiedzy związanej ze znajomością nowoczesnych narzędzi i technologii.

  TERCA kieruje swoją ofertę przede wszystkim do sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz odbiorców indywidualnych. Oferowane rozwiązania przynoszą wymierne korzyści.

  Istotnym elementem strategii TERCA jest wysoka jakość świadczonych usług. Firma stale doskonali standardy obsługi klientów. Zbierane są opinie Państwa na temat oferowanych produktów i usług. Wszystkie działania mają służyć w celu uzyskania najwyższego stopnia zadowolenia klienta. W zakładce kontakt mogą Państwo przesłać sugestie i opinie na nasz temat, jak również pytania na które z pewnością odpowiemy.

   

  Urząd Statystyczny w Lublinie

  ul. Leszczyńskiego 48

  20 - 068 Lublin

  Urząd Statystyczny w Lublinie od pół wieku dostarcza rzetelnych i obiektywnych informacji społeczno-gospodarczych i demograficznych o regionie. Rocznie przygotowujemy ponad 80 publikacji książkowych i elektronicznych.

  Gromadzimy i analizujemy dane dotyczące sektora budowlanego oraz gospodarki mieszkaniowej i komunalnej w całej Polsce. Realizujemy badania prowadzone przez ankieterów.

   

  Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie

  ul.  Królewska 15,   20-109  LUBLIN

   

  ZDZ w Lublinie jest Stowarzyszeniem Oświatowym z blisko 60-letnią tradycją.

  Swoim zasięgiem obejmuje cały teren województwa lubelskiego, gdzie w wielu miastach i  miejscowościach ma swoje Oddziały i placówki.

  Zapraszamy wszystkich Państwa, którzy potrzebują:

  - zdobyć nowy atrakcyjny zawód, w którym łatwo będzie znaleźć pracę

  - pogłębić swoją dotychczasową wiedzę teoretyczną

  - wziąć udział w projektach EFS

  - poszerzyć zakres umiejętności praktycznych

  - zdać oficjalny egzamin będący formą potwierdzenia Twoich kwalifikacji zawodowych

  - opanować umiejętność sprawnego posługiwania się w pracy komputerem, kasą fiskalną i innymi - nowoczesnymi narzędziami oraz być w stanie szybko i skutecznie korzystać z zasobów informacji Internetu

  - ukończyć kurs zawodowy wybrany z najbogatszej w naszym regionie oferty rodzajowej i ilościowej

  posiadamy następujące pozwolenia i dokumenty potwierdzające jakość naszych usług:

  Certyfikat ISO 9001:2008

  Akredytacja Lubelskiego Kuratora Oświaty

  Atest Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach

  Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie

  Wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Lublin

   

   

   

   

   

  Consilium Bonum

  Sp. z o.o.

  Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań

  M.C. Skłodowskiej 2/1, 20-029 Lublin


   

   

  Jesteśmy kancelarią, która  zajmuje się dochodzeniem odszkodowań powypadkowych od Towarzystw Ubezpieczeń i innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody. Istniejemy od 2008 roku, zatrudniamy najlepszych fachowców z długoletnim doświadczeniem. Udzielamy bezpłatnej informacji o możliwości uzyskania odszkodowania, oraz udzielamy bezpłatnej informacji prawnej. Wynagrodzenie pobieramy po zakończeniu dochodzenia odszkodowania.

   

   

  CONULTOR SP. Z O.O

  ul. Droga Męczenników Majdanka 74, 20-325 Lublin 

   

   

   

  FIGARO GROUP      

  SP. Z O.O.

  ul. Warszawska 10, 08-500 Ryki     
     

  URSZULA ZYSKOWSKA FOREVER LIVING PRODUCTS

  ul. Paganiniego 4/182,  20-819 Lublin

     
   

    TOMASZ SOBKOWICZ

                   ICN

  CENTRUM KOMPETENCJI 

          ul. Związkowa 4

          20-148 Lublin

   
     
     

  IMPEL SECURITY POLSKA SP. Z O.O.

  ul. Okopowa 3, 20-022 Lublin

     
     

  FUNDACJA INSTYTUT ROZWOJU ZASOBÓW LUDZKICH

  ul. Nałęczowska 30 20-701 Lublin

     
     

  KADREMA SP. Z O.O.

  ul. Kalinowszczyzna 46 B 20-129 Lublin

     
   

  SIPMA S.A.

  ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin

     
     

       GRUPA EURO KADRA

  Biuro Regionalne

  w Lublinie

  JOLANTA ORŁOWSKA

  ul. Chopina 41/2

  20-023 Lublin

     
     

  FABRYKA CUKIERKÓW "PSZCZÓŁKA" SP. Z O.O.

   ul. Krochmalna 13 I, 20-401 Lublin

     
     

  POLSKIE RADIO-REGIONALNA ROZGŁOŚNIA W LUBLINIE "RADIO LUBLIN" S.A.

  ul. Obrońców Pokoju 2, 20-030 Lublin

     
     

  PRACODAWCY LUBELSZCZYZNY "LEWIATAN"

  ul. 1-go Maja 16, 20-410 Lublin

     
   

  POLSKA FUNDACJA OŚRODKÓW WSPOMAGANIA ROZWOJU GOSPODARCZEGO "OIC POLAND"

  ul. Gospodarcza 26, 20-236 Lublin

     
     

  DEKORATOR ANDRZEJ WARDA

  ul. Kalinowszczyzna 46, 20-129 Lublin

     
     

  SYMFONIA SMAKU

  KINGA RAKOWSKA

  ul. Symfoniczna 3A,

  20 - 853 Lublin

     
     

  PW PRESTO LIDIA KASPRZAK – CHACHAJ

  ul. Chemiczna 7/37  , 20-329 Lublin

     
   

  ARTPI ARTUR PILAS o/Lublin

  ul Kunickiego 70, 20-412 Lublin

     
     

  "DOMO- SYSTEM" BOŻENA I ZBIGNIEW LISOWSCY SPÓŁKA JAWNA

  ul. Mełgiewska 16A, 20-234 Lublin  

     
   

  POLSKA GIEŁDA PRACY SP. Z O.O.

  ul. Poznańska 29, 20-731 Lublin

     
   

  PPHU "TECH- MAX" RYSZARD POCHODYŁA

  ul. Łęczyńska 58, 20-954 Lublin

     
   

  SYLPO SYSTEM SYLWESTER I MICHAŁ PODSTAWKA S.C.

  ul. Mełgiewska 24, 20-234 Lublin

     
   

  CENTERMED LUBLIN

  SP. Z O.O.

  ul. Weteranów 46   20-044 Lublin

     
   

  EUROAL SP. Z O.O.

  ul. 1-go Maja 16, 20-410 Lublin

     
   

  WOJEWÓDZKI KLUB TECHNIKI I RACJONALIZACJI

  ul. Szewska 4, 20-086 Lublin

   

   

   

   

   

   

  Lubelskie Centrum Małych Zwierząt
  20-151 Lublin

  ul. Stefczyka 11

  Lubelskie Centrum Małych Zwierząt
  Jesteśmy nie tylko pionierami w leczeniu zwierząt.

  To co napędza nasz 40 osobowy zespół, który ciągle się powiększa to:

  "Troska o zwierzę, służba człowiekowi"

  Ma to bezpośrednie przełożenie na pracę i klimat, który tworzony jest przez cały zespół-

  lekarzy weterynarii, pielęgniarek weterynaryjnych, obsługę klienta w recepcji, groomerów, personel hotelowy oraz zespół d.s. sprzedaży w sklepie zoologicznym.

  Innowacyjność, wyznaczanie nowych kierunków w Polskiej i Światowej weterynarii to jest nasza droga, którą realizujemy w naszych projektach.

  Leczenie komórkami macierzystymi- klienci z Polski i z Europy.

  Nowatorskie metody leczenia chorób nerek- pierwsza stacja hemodializ w Polsce dla małych zwierząt.

  Pierwsze w Polsce Krematorium dla Zwierząt domowych prowadzone przez lekarzy weterynarii- jedno z nielicznych w Europie.

  Roczny program stażowy dla absolwentów medycyny weterynaryjnej.

  Dołącz do zespołu gdzie człowiek jest na pierwszym miejscu, a zwierzęta to nasza pasja.

   

   
   

  EUROPEJSKIE CENTRUM EKONOMICZNE "PRESTIŻ" SP. Z O.O.

  ul. Dolna Panny Marii

  56 lok. UB

  20-010 Lublin

     
   

  NIEMIECKO POLSKA FUNDACJA NOWA ENERGIA

  ul. Nałęczowska 30/402

  20-701 Lublin

     

   

   

  INSTYTUT SZKOLEŃ BIZNESOWYCH MARIUSZ WIŚNIEWSKI

  ul. Czwartaków 18

  20-045 Lublin  Instytut Szkoleń Biznesowych został powołany w 2006 roku. Firma szkoleniowo-doradcza specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń biznesowych, dostarczaniu wiedzy, umiejętności oraz narzędzi do efektywnego zarządzania zasobami i procesami, zarówno sprzedażowymi, jak i rozwojowymi przedsiębiorstw. Sprzedaż, zarządzanie, logistyka, finanse i innowacyjność to obszary, w których jesteśmy ekspertami. Naszą misją jest pobudzanie jednostki do nieustannego rozwoju, co ma bezpośrednie przełożenie na wyniki zawodowe. „U nas nabywasz umiejętności, które przekuwasz w sukces”.

   
   www.intrograf.com.pl

  INTROGRAF LUBLIN S.A.

  ul. Vetterów 22

  20-277 Lublin

   

   

   

   

   

   
   

  DYMON-
  BUDDEVELOPMENT S.C.

  ul. Świętokrzyska 19,

  00-052 Warszawa

   

  Firma DYMON-BUD DEVELOPMENT s.c. oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie:

  • Działalności Deweloperskiej
  • Projektowanie
  • Generalnego Wykonawstwa
  • Podwykonawstwa
  • Zarządzania Nieruchomościami
  • Catering i Gastronomia
  • Usługi Porządkowe
  • Logistyka Transport i Spedycja

  Projektujemy i wykonujemy obiekty produkcyjno-magazynowe, biurowe, handlowo-usługowe, obiekty użyteczności publicznej, realizujemy budynki mieszkalne oraz prowadzimy ich sprzedaż. Zdajemy sobie sprawę, iż sukcesem naszej firmy jest solidność. Sukcesem rynkowo-uzależnionym jest dużym stopniu od jakości wykonanych prac, ceny oraz potrzeb i wymagań naszych klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań by spełnić największe wymagania, iż najcenniejszy jest dla nas klient i jego zdanie.

  DYMON-BUD CATERING

  Świadczy usługi gastronomiczne i cateringowe dla osób fizycznych, firm i instytucji. Nasze potrawy przygotowywane są na bazie receptur kuchni staropolskiej i kuchni całego świata. Gotowe dania powstają przy użyciu tylko wybranych, świeżych i naturalnych produktów. Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych pracowników w branży gastronomicznej. Dbamy o wysokie kwalifikacje kadr ( kucharzy, kelnerów, kelnerek, menadżerów ) oraz nieustającej pracy nad udoskonaleniem oferty.

  W ramach usług prowadzimy :obsługę imprez masowych

  • obsługę imprez okolicznościowych
  • sprzedaż posiłków
  • catering dla firm i osób fizycznych
  • dystrybucję napojów z automatów
  • posiłki regeneracyjne dla pracowników

  DYMON-BUD CLEANING

  Świadczymy usługi związane z utrzymaniem czystości w różnorodnych obiektach. Dzięki kompleksowemu podejściu do zagadnień związanych z rozwojem personalnym i zarządzeniem, możemy zagwarantować wysoką jakość, dokładność, terminowość i rzetelność w ich wykonaniu. Pracownicy regularnie przechodzą szkolenie dotyczące zagadnień związanych z wykonaną usługą.

  Świadczymy usługi w zakresie :

  • sprzątanie pomieszczeń biurowych
  • sprzątanie przemysłowe: hale produkcyjne, magazynowe i sklepowe tereny zewnętrzne sprzątanie po remontach i budowach

  DYMON-BUD

  Sprawowanie zarządu w sposób zgodny z zasadami prawidłowego zarządzania i w dobrym pojętym interesie właściciela. W ramach usług świadczymy :

  • realizacja przyjętej strategii działania
  • utrzymywanie nieruchomości w stanie nie odbiegającym od przejętego
  • podejmowanie działań w celu redukcji kosztów eksploatacyjnych
  • prowadzenie dokumentacji
  • organizowanie konkursów ofert na usługi bądź roboty budowlane
   
   

  Tradma Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o.

  ul. Niecała 11/2

  20-080 Lublin

   

  Spółka z o. o. TRADMA jest agencją pracy wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 6951. Posiadamy Certyfikat jakości ISO PN EN 9001:2009. Należymy do Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Agencja prowadzi działalność na rynku pracy polskim i unijnym w zakresie:

   

  •  agencji pracy tymczasowe

  •  pośrednictwa pracy

  •  doradztwa personalnego

   

  Czym się zajmujemy?

   

  Rekrutujemy pracowników o określonym profilu

  Oddelegowujemy pracowników tymczasowych w Polsce i w Unii Europejskiej do pracy u Pracodawcy Użytkownika

   Co gwarantujemy?

   

  Najwyższą jakość serwisu

  Obniżenie ryzyka działania

  Indywidualne podejście do klienta

  Terminowość

  Bezpieczeństwo przetwarzania danych

  Elastyczne warunki współpracy

  Zespół profesjonalistów, służący pomocą w każdej sytuacji

  Kompleksowość obsługi dostosowanej do Państwa potrzeb

   
  http://kalich.pl/

  Firma KALICH Justyna Kalich Oddział Lublin

  ul. Sławinkowska 124

  20-810 Lublin

  Jako Firma KALICH specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firmy w zakresie obniżania kosztów zatrudnienia związanych z obowiązkowymi wpłatami na PFRON oraz budowania wizerunku firmy odpowiedzialnej społecznie poprzez podkreślanie atutu zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami. Jesteśmy zespołem, który z powodzeniem wprowadził nowy trend zatrudnienia polegający na dopasowaniu umiejętności osób z niepełnosprawnością do potrzeb rynkowych firmy. To trend, w którym poprzez odpowiednie wsparcie naszego zespołu budujemy zadowolenie zarówno pracodawcy i pracownika.
   

  Polskie Centrum Odszkodowań

  Ul. Podwale 17

  00-252 Warszawa

  Tel. 22 659 33 43

  E:

  http://pco.info.pl

  Polskie Centrum Odszkodowań to firma kładąca nacisk na zaangażowanie, jakość świadczonych usług i zapewnienie komfortu swoim Klientom. Naszą misją jest niesienie pomocy prawnej i finansowej osobom, które ucierpiały w wyniku wypadków i nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm całego zespołu firmy są od lat gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. Specjalizacja Polskiego Centrum Odszkodowań zapewnia możliwość prowadzenia wszystkich rodzajów spraw o odszkodowanie. Jesteśmy jedną z nielicznych firm odszkodowawczych w Polsce, która posiada własną kancelarię prawną. Dzięki temu likwidacja szkody może być kontynuowana również na etapie sądowym.

  http://ochrona24.com.pl/

  "OCHRONA24" PIOTR MIELNICZEK

  Ul. Wertera 46
  20-713, Lublin

  telefon:+48 533 644 444
  E-mail:p.mielniczek@ochrona24.com.pl


  Firma Ochrona 24 rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku. To właśnie wtedy uzyskaliśmy Koncesję MSWiA uprawniającą nas do świadczenia profesjonalnych usług usług jakimi są ochrona osób i mienia. Świadczymy usługi ochrony fizycznej w Lublinie jak również pozostałych miastach naszego regionu. Realizacja zlecenia w innych miastach w Polsce nie stanowi dla nas problemu.

         Najwyższa jakość usług realizowana jest w oparciu o moje bogate doświadczenie zawodowe, jak również przemyślany dobór kadry pracowniczej przy wsparciu ekspertów branży bezpieczeństwa, poparty cyklicznymi szkoleniami zawodowymi. Każdy z zatrudnianych pracowników posiada stosowne kwalifikacje zawodowe (licencję pracownika ochrony fizycznej). Stawiam na najwyższą jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie moich klientów. Realizuję to poprzez precyzyjne przygotowanie planów ochrony, dostosowanych do potrzeb klienta, a następnie stały nadzór nad realizacją zadań pracowników. Moje działania zmierzają do tworzenia nowej jakości w branży usług ochrony osób i mienia. Poszerzyłem swoją działalność o monitoring oraz alarmy, współpracując ze specjalistami z tej branży. Za cel stawiam sobie budowę coraz szerszego grona stałych klientów i zdobycia znaczącej pozycji na lokalnym rynku usług ochroniarskich.

  Utworzono: 2015-05-27 10:10 | Redagował: Piotr Zgierski 2018-04-26
  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 1996

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl