• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Informacje ogólne

  Laureaci konkursu

  2016

  ZWYCIĘZCĄ KONKURSU „PRACODAWCA ROKU 2016” w KATEGORII MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO - MAŁA FIRMA została firma AGIT AGNIESZKA RYDZ za efektywną współpracę z Miejskim Urzędem Pracy w Lublinie, zgłaszanie wolnych miejsc pracy i zatrudnianie osób bezrobotnych, przyjmowanie stażystów i praktykantów oraz udział w przedsięwzięciach organizowanych przez MUP w Lublinie.

  ZWYCIĘZCĄ KONKURSU „PRACODAWCA ROKU 2016” w KATEGORII ŚREDNIA - DUŻA FIRMA została firma SPOŁEM DISTRO Sp. z o.o. za rzetelną współpracę z Miejskim Urzędem Pracy w Lublinie, systematyczne zgłaszanie wolnych miejsc pracy i zatrudnianie osób bezrobotnych, wywiązywanie się z umów stażowych, uczestnictwo w Targach Pracy oraz inwestowanie w szkolenia pracowników.

   

  2015

  ZWYCIĘZCĄ KONKURSU „PRACODAWCA ROKU 2015” W KATEGORII MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO – MAŁA FIRMA zostało OKRĘGOWE PRZEDSIĘBIORSTWO GEODEZYJNO - KARTOGRAFICZNE w LUBLINIE Sp. z o.o. 

  Pierwsze wyróżnienie otrzymało LUBELSKIE CENTRUM MAŁYCH ZWIERZĄT. Drugie wyróżnienie przyznano firmie SANIT Construction Dariusz Karbowniczek.


  ZWYCIĘZCĄ KONKURSU „PRACODAWCA  ROKU 2015” W KATEGORII ŚREDNIA - DUŻA FIRMA została SPÓŁDZIELNIA PSZCZELARSKA APIS w LUBLINIE.

  Pierwsze wyróżnienie otrzymał UNIWERSYTET MEDYCZNY W LUBLINIE. Drugie wyróżnienie przyznano firmie SPOŁEM DISTRO Sp. z o.o.

   

  2014

  W wyniku głosowania Kapituła Konkursu jednogłośnie wybrała ARCHITEKTURĘ ZIELENI HORTUS Radosława Ciołek-Poniatowskiego jako „Pracodawcę Roku 2014”. Najlepszy pracodawca otrzymał z rąk Prezydenta Miasta Lublin dyplom i statuetkę.

  Wyróżnienie otrzymały: OŚRODEK MEDYCZNY DMP Sp. z o.o. oraz POLEKSBUD TRADE Sp. z o.o.


  "Pracodawca Roku 2014" ARCHITEKTURA ZIELENI HORTUS Radosław Ciołek-Poniatowski

  Architektura Zieleni "HORTUS" działa od 1990 roku. Pracujący w niej absolwenci Akademii Rolniczej Wydziału Ogrodniczego i Rolnego oraz pozostali pracownicy z długoletnim doświadczeniem są gwarancją solidnego profesjonalnego poziomu świadczonych prac.

  Firma zajmuje się pełną wielosezonawą pielęgnacją zieleni, kompleksowym zagospodarowaniem terenów zieleni, obejmując prace projektowe, agrotechnikę, wykonanie trawników oraz nasadzenia i elementy małej architektury.

  Przedsiebiorstwo posiada własną, nowoczesną bazę sprzętową.

  http://www.lsi-lublin.pl/katalog-firm/ogrody-tereny-zielone/hortus.html

   

  2013

  Zwycięzcą  Konkursu „Pracodawca Roku 2013” została firma LEROY MERLIN POLSKA Sp. z o.o

  Wśród Finalistów znalazły się: Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, ULTRA MED Sp. z o.o. oraz ARCHITEKTURA ZIELENI HORTUS Radosław Ciołek - Poniatowski.

   

  2012

  Zwycięzcą  Konkursu „Pracodawca Roku 2012” została firma Targi Lublin S.A.

  Wśród Finalistów znalazła się: Spółdzielnia Pszczelarska „APIS” w Lublinie oraz firma AGIT Agnieszka Rydz.  2011

  Zwycięzcą Konkursu „Pracodawca Roku 2011” została firma SIPMA S.Alink otworzy się w nowym oknie

  Wśród finalistów znalazła się Lubelska Spółdzielnia Spożywców „SPOŁEMlink otworzy się w nowym oknie oraz Fabryka Okien i Drzwi BAS Sp. z o.o.

  Utworzono: 2016-01-08 14:34 | Redagował: Piotr Zgierski 2017-12-11
  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 786

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl