• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Wyróżnienie dla MUP

  (2011-09-23)

  W dniu 19 września 2011 r. Miejski Urząd Pracy Lublinie w Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich otrzymał wyróżnienie za zaangażowanie oraz wzorową koordynację prac podczas wdrożenia Oprogramowania Syriusz.

  System Informatyczny SYRIUSZ to ogólnopolski program informatyczny rekomendowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

  Wdrażanie nowego programu komputerowego rozpoczęło się w kwietniu 2010 r. MUP w Lublinie to jeden z pierwszych większych urzędów pracy w kraju, który rozpoczął wdrażanie program Syriusz, a wcześniej wykorzystywał System Informatyczny BEZROBOTNI. Dlatego też wdrażanie nowego programu nie było łatwe i wymagało dużego nakładu pracy ze strony pracowników MUP, co zostało docenione przez Ministerstwo w przyznanym wyróżnieniu. Pełne wdrożenie systemu SYRIUSZ poprawiło jakość usług świadczonych przez Urząd. Pracownicy MUP dysponują teraz znacznie większą ilością danych o osobach bezrobotnych i poszukujących pracy oraz kontrahentach, co umożliwia ich profesjonalną obsługę. Ponadto wykorzystywanie SI Syriusz usprawnia i przyspiesza proces sprawozdawczości z wykonywanych działań.

  Wykorzystywanie wprowadzonych usprawnień, w tym również zainstalowanie dyspensera wydającego osobom bezrobotnym i poszukującym pracy „numerki”, znacznie przyspieszyło czas obsługi interesanta, co w efekcie finalnym spowodowało redukcję „kolejek” w urzędzie.

  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 5386

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl