• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  TARGI PRACY 2015- 15.04.2015 r. (relacja)

  (2015-04-21)
  Szanowni Państwo,

  dziękujemy za udział w Targach Pracy 2015

  W dniu 15 kwietnia br. odbyły się Targi Pracy 2015, których organizatorem był Miejski Urząd Pracy w Lublinie. Współorganizatorami wydarzenia byli: Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie - Ośrodek Aktywizacji Zawodowej w Lublinie. Honorowy patronat nad tegoroczną edycją objęli: Minister Pracy i Polityki Społecznej, Prezydent Miasta Lublin oraz Komendant Wojewódzki OHP w Lublinie.

  Targi Pracy to rynek zatrudnienia w pigułce. W hali wystawienniczej, na wspólnej przestrzeni spotkali się pracodawcy, instytucje szkoleniowe, agencje zatrudnienia, firmy doradcze oraz osoby poszukujące pracy i nowych wyzwań zawodowych. W wydarzeniu wzięło udział blisko 120 wystawców nie tylko z Lublina, ale i z terenu całej Polski. Wśród szerokiego wachlarza ponad 1000 ofert, znalazły się zarówno te skierowane do osób wykonujących najprostsze prace fizyczne, jak i te przeznaczone dla wysokiej klasy specjalistów. Propozycje zatrudnienia skierowane były między innymi do informatyków, pracowników biurowych, kucharzy, kelnerów, a także przedstawicieli z sektora budowlanego, handlowego i finansowego.

  Dla poszukujących pracy targi są możliwością nawiązania pierwszego kontaktu z pracodawcą bądź zebrania informacji o wymaganiach, jakim trzeba sprostać w sytuacji zdezaktualizowania umiejętności i kwalifikacji na rynku pracy. Dla pracodawców z kolei to doskonała okazja do znalezienia dobrych pracowników, zgromadzenia dokumentów aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, a także możliwość skutecznego dotarcia ze swoją ofertą do tysięcy osób odwiedzających.

  Nowością przygotowaną przez organizatorów był punkt informacyjny, w którym uczestnicy mieli możliwość uzyskania pomocy przy prawidłowym sporządzaniu dokumentów aplikacyjnych.

  Cieszą nas informacje zwrotne, iż mogliśmy spełnić wymagania wystawców, którzy szczególnie pozytywnie ocenili sposób organizacji imprezy oraz przestrzeń umożliwiającą swobodne prowadzenie rozmów z osobami poszukującymi pracy, możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z innymi uczestnikami oraz bardzo dobrą opiekę merytoryczną ze strony organizatorów.

  Tegoroczne targi odwiedziło ponad 10 000 osób.

  Poszukującym pracy życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym , a pracodawcom wyboru jak najlepszej kadry.

  Zapraszamy na kolejne targi za rok!
  Projekt „Profesjonalne pośrednictwo pracy” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Powiązana galeria zdjęć:

  TARGI PRACY 2015

  TARGI PRACY 2015
  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 5369

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl