Znaleziono 506 wiadomości.

(2015-06-16)

Ogólnopolski Konkursu Poprawy Warunków Pracy

Celem konkursu jest wyróżnianie rozwiązań technicznych i organizacyjnych, a także opracowań naukowych, których zastosowanie przyczyniło się do poprawy warunków pracy.
    (2015-05-28)

Grupowe porady zawodowe w III kwartale 2015 roku

Referat Poradnictwa Zawodowego Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza do udziału w grupowych poradach zawodowych.
    (2015-05-28)

Konferencja podsumowująca projekt „Lubelski Inkubator Partnerstw Lokalnych”

W dniu 27 maja 2015 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie odbyła się konferencja podsumowująca projekt pn. „Lubelski Inkubator Partnerstw Lokalnych”, w której wzięło udział 70 przedstawicieli instytucji samorządowych i organizacji pozarządowych z województwa lubelskiego.
    (2015-05-26)

III Lubelskie dni promujące zdrowie (27-28 maja)

Bezpłatne badania, porady i konsultacje na terenie miasta, w ramach III Lubelskich dni promujących zdrowie, dostępne będą dla wszystkich mieszkańców Lublina, w dniach 27-28 maja (środa-czwartek).
    (2015-05-15)

PO WER czyli poMOC dla osób młodych

Projekt „Aktywizacja osób młodych pozostających bez zatrudnienia w mieście Lublin (I)” realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz osób młodych.
    (2015-05-15)

Eksperci w ZUS-ie dla niepełnosprawnych

Porady ekspertów z wielu instytucji i bezpłatne badania – tego można się spodziewać podczas „Dnia Osób Niepełnosprawnych”. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą środę, 20 maja, w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.
    (2015-05-13)

Zaproszenie do udziału w szkoleniach komputerowych

FUNDACJA ROZWOJU LUBELSZCZYZNY W LUBLINIE zaprasza osoby z wykształceniem maksymalnie średnim, w wieku 18-64 lata, zamieszkałe, pracujące lub uczące się na terenie województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych kończących się egzaminem zewnętrznym na poziomie ECDL Start.
    (2015-05-07)

Zdobądź tytuł Kreatora miejsc pracy

Tylko do 29 maja pracodawcy mogą zgłaszać się do drugiej edycji konkursu Ministra Pracy i Polityki Społecznej „Kreator miejsc pracy”.
    (2015-04-28)

Program Gwarancje dla młodzieży

„Gwarancje dla młodzieży” to program wsparcia młodych na rynku pracy. Gwarancje są częścią „Pakietu na rzecz zatrudnienia młodzieży” wypracowanego przez Komisję Europejską.
    (2015-04-21)

TARGI PRACY 2015- 15.04.2015 r. (relacja)

W dniu 15 kwietnia br. odbyły się Targi Pracy 2015, których organizatorem był Miejski Urząd Pracy w Lublinie. Współorganizatorami wydarzenia byli: Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie - Ośrodek Aktywizacji Zawodowej w Lublinie.
    (2015-04-15)

Pracodawco! Trwa nabór wniosków o staż!

Miejski Urząd Pracy w Lublinie zaprasza Pracodawców do składania wniosków o organizację 6 miesięcznych staży dla osób bezrobotnych
    (2015-03-31)

Zdobądź tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku 2015

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy już po raz jedenasty wręczy nagrody najlepszym, polskim mikrofirmom. W tym roku w konkursie uruchomiono nową kategorię „MŁODY BIZNES”, stworzoną specjalnie dla młodych przedsiębiorców.
    (2015-03-30)

Podsumowanie spotkania z przedstawicielami instytucji edukacyjnych

W dniu 26 marca 2015r. w godz. 12-14 w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie zorganizowano w ramach projektu pt.: „Lubelskie Centrum Doradztwa Edukacyjnego”, realizowanego w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Lubelszczyzny spotkanie grupowe uczestników/uczestniczek projektu z przedstawicielami podmiotów świadczących usługi edukacyjne
    (2015-03-30)

Zapraszamy do składania wniosków o staż!

(2015-03-23)

Spotkanie z przedstawicielami instytucji edukacyjnych

Miejski Urząd Pracy w Lublinie oraz Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny zapraszają uczestników projektu „Lubelskie Centrum Doradztwa Edukacyjnego” na spotkanie grupowe z przedstawicielami podmiotów świadczących usługi edukacyjne. Spotkanie odbędzie się w dniu 26 marca 2015 roku w siedzibie Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie
    (2015-03-20)

Bezpłatne porady prawne i obywatelskie dla mieszkańców województwa lubelskiego

Fundacja OIC Poland zaprasza do korzystania z bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich dla mieszkańców województwa lubelskiego
    (2015-03-19)

Targi pracy, praktyk i staży

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić do udziału w „Targach pracy, praktyk i staży” organizowanych przez Agencję Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w ramach projektu pt. „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
    (2015-03-18)

Dni Kariery 2015