Znaleziono 506 wiadomości.

(2015-11-03)

Zaproszenie do udziału w konferencji: Debata "Kobieta jest"

Fundacja BezMiar zaprasza do udziału w konferencji: Debata "Kobieta jest", która odbędzie się 16 listopada (poniedziałek) w godzinach 10-15 w Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym.
    (2015-10-26)

PRACODAWCA ROKU 2014

Szanowni Państwo, 15 października 2015 roku podczas uroczystej Gali Przedsiębiorczości został rozstrzygnięty Konkurs „Pracodawca Roku 2014” zorganizowany po raz czwarty przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie.
    (2015-10-19)

RELACJA Z DNIA KARIERY 2015

Jak stworzyć własną firmę? Jak pozyskać środki i rozwijać się w Lublinie? Czy warto postawić na swój biznes? Tego można było się dowiedzieć podczas Dnia Kariery 2015. „Przedsiębiorczy absolwent - wsparcie na starcie” -
    (2015-10-06)

DZIEŃ KARIERY 2015

Wydarzenie pn. „ Przedsiębiorczy absolwent- wsparcie na starcie” odbędzie się na Wydziale Ekonomicznym UMCS Pl. Marii Curie Skłodowskiej 5 (budynek Rektoratu) 15 października 2015 r. w godzinach 9:30 – 13:00.
    (2015-10-02)

Dni Ubezpieczonego w ZUS- 7-9 października 2015

Dostałeś informację o stanie swojego konta w ZUS i nie wiesz, jak ją interpretować? Zastanawiasz się, skąd wzięła się kwota prognozowanej emerytury? Chcesz wiedzieć, co dla Ciebie zmieni elektroniczne zwolnienie lekarskie? Dowiedz się, co masz na koncie w ZUS
    (2015-09-21)

UWAGA UBIEGAJĄCY SIĘ O ŚRODKI NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Miejski Urząd Pracy w Lublinie informuje, iż otrzymał z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej dodatkowe środki Funduszu Pracy na wspieranie uruchomiania działalności gospodarczej
    (2015-09-15)

Bezpłatne porady eksperckie: ZUS, KRUS, MOPR i PIP

Zapraszamy bezrobotnych mieszkańców Lublina do korzystania z bezpłatnych porad ekspertów z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawa pracy i dostępnych ofert wsparcia.
    (2015-09-14)

Informacja o działalności INKUBATORA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI FRL

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Inkubatora Przedsiębiorczości założonego przez Fundację Rozwoju Lubelszczyzny
    (2015-08-06)

Środki na podjęcie działalności gospodarczej z rezerwy Ministerstwa Pracy

Miejski Urząd Pracy w Lublinie uprzejmie informuje, że otrzymał z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej dodatkowe środki Funduszu Pracy na wspieranie uruchomiania działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne.
    (2015-07-17)

Jak pracodawcy mogą skorzystać z inwestowania przez urząd pracy w kompetencje osób bezrobotnych?

Miejski Urząd Pracy w Lublinie zaprasza Pracodawców do pozyskiwania kandydatów do pracy przeszkolonych zgodnie ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami.
    (2015-07-17)

Fundacja Fuga Mundi zaprasza osoby niepełnosprawne do uczestnictwa w Klubie Integracji Społecznej

Projekt ”Podmiot zatrudnienia socjalnego partnerem Ośrodka Pomocy Społecznej i Powiatowego Urzędu Pracy w realizacji kontraktów socjalnych- edycja 2015 r.”
    (2015-07-15)

UWAGA KONKURS "PRACODAWCA ROKU 2014"

Szanowni Państwo, Już po raz kolejny ogłaszamy Konkurs „Pracodawca Roku”. Od 03 sierpnia 2015 lokalne firmy mogą zgłaszać swój udział w konkursie Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie na najlepszego „PRACODAWCĘ ROKU 2014”.
    (2015-07-13)

Konkurs Lady D

Ideą przedsięwzięcia jest wyróżnienie wyjątkowych, aktywnych kobiet, które mimo niepełnosprawności wykorzystują cały swój potencjał, aby być aktywnymi przedstawicielami naszego społeczeństwa.
    (2015-07-03)

Kampania PIP „Stres w pracy? Znajdź rozwiązanie”

Państwowa Inspekcja Pracy rozpoczyna dwuletnią kampanię pod hasłem „Stres w pracy? Znajdź rozwiązanie.”, która stanowi odpowiedź na coraz powszechniejszy problem stresu zawodowego.
    (2015-06-26)

NABÓR WNIOSKÓW NA DOPOSAŻENIE STANOWISK PRACY W RAMACH PROJEKTU RPO

MIEJSKI URZĄD PRACY W LUBLINIE ZAPRASZA PRACODAWCÓW DO SKŁADANIA WNIOSKÓW NA DOPOSAŻENIE STANOWISK PRACY DLA OSÓB BEZROBOTNYCH
    (2015-06-26)