Znaleziono 515 wiadomości.

(2016-09-30)

Nabór wniosków z rezerwy KFS

W związku z otrzymaniem dodatkowych środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego Miejski Urząd Pracy w Lublinie ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy w ramach priorytetów wydatkowania rezerwy KFS w roku 2016.
    (2016-09-22)

Wstrzymanie naboru wniosków z KFS

Z dniem 23.09.2016 w s t r z y m u j e się nabór wniosków o przyznanie środków z KFS
    (2016-09-20)

Nabór wniosków KFS - nabór uzupełniający

MUP ogłasza uzupełniający nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy
    (2016-09-07)

OGŁOSZENIE O OTWARTYM KONKURSIE NA WYBÓR INNOWACJI SPOŁECZNYCH

(2016-08-31)

Bezpłatne porady eksperckie: ZUS, KRUS, MOPR, MUP

Zapraszamy bezrobotnych mieszkańców Lublina do korzystania z bezpłatnych porad ekspertów z zakresu ubezpieczeń społecznych i dostępnych ofert wsparcia
    (2016-08-25)

Informacja o wstrzymaniu naboru wniosków na organizację staży w ramach projektów współfinansowanych z EFS

(2016-08-16)

IX edycja Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin

Nagroda jest potwierdzeniem wysokich standardów biznesowych przedsiębiorstwa oraz jego pozycji na gospodarczej mapie Lublina, a jej laureaci od lat współtworzą grono najlepszych przedstawicieli lubelskiego biznesu.
    (2016-08-04)

Projekt "Mikro innowacje - makro korzyści"

Projekt realizowany jest przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie w partnerstwie z Lubelską Fundacją Rozwoju
    (2016-08-03)

Informacja dotycząca środków na podjęcie działalności gospodarczej.
    (2016-07-28)

Seminarium pt. „FORMY FINANSOWANIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ”- OIC Poland

Fundacja „OIC Poland” zaprasza do bezpłatnego udziału w seminarium pt. „FORMY FINANSOWANIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ”, które odbędzie się w dniu 11 sierpnia 2016r. w Lublinie
    (2016-07-22)

UWAGA KONKURS "PRACODAWCA ROKU 2015"

Szanowni Państwo, Już po raz kolejny ogłaszamy Konkurs „Pracodawca Roku” w tym roku w nowej konwencji. Zwycięzców wybierzemy w dwóch kategoriach: duża – średnia firma oraz mała firma – mikroprzedsiębiorstwo. Firmy biorące udział w konkursie zostaną wyróżnione przez Prezydenta Miasta Lublin oraz Dyrektora MUP w Lublinie poprzez wręczenie nagrody – statuetki
    (2016-07-21)

WAŻNE: Informacja dla osób bezrobotnych nt. raportu o tzw. zbiegach tytułów do ubezpieczeń

Miejski Urząd Pracy w Lublinie informuje, że otrzymuje z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych raport mówiący o tzw. zbiegach tytułów do ubezpieczeń.
    (2016-07-04)

Projekt "LAJK - Lubelska Akademia Językowych Kompetencji"

Centrum Szkoleń i Innowacji zaprasza do udziału w projekcie realizowanym od 1 czerwca 2016 r. do 31 maja 2018 r.
    (2016-06-20)

Zaproszenie do udziału w konferencji pt. „Sposoby wspierania i aktywizacji osób młodych w województwie lubelskim”

Zapraszamy do udziału w konferencji pt. „Sposoby wspierania i aktywizacji osób młodych w województwie lubelskim”, która odbędzie się w siedzibie Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, przy ul. Bursaki 12 w dniu 23 czerwca 2016 r.
    (2016-06-13)

Relacja ze spotkania LPPS i Klubu Pracodawców 09.06.2016

Tematem przewodnim spotkania było pozyskiwanie środków finansowych w nowej perspektywie finansowej UE 2014-2020.
    (2016-06-02)

Zaproszenie dla osób młodych- ankieta

Lubelskie Obserwatorium Rynku Pracy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie rozpoczęło regionalne badanie osób, które nie ukończyły 30. roku życia – zatrudnionych i niepracujących
    (2016-06-01)

Ogłoszenie o naborze wniosków KFS

Miejski Urząd Pracy w Lublinie ogłasza uzupełniający nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.