Znaleziono 538 wiadomości.

(2015-08-06)

Środki na podjęcie działalności gospodarczej z rezerwy Ministerstwa Pracy

Miejski Urząd Pracy w Lublinie uprzejmie informuje, że otrzymał z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej dodatkowe środki Funduszu Pracy na wspieranie uruchomiania działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne.
    (2015-07-17)

Jak pracodawcy mogą skorzystać z inwestowania przez urząd pracy w kompetencje osób bezrobotnych?

Miejski Urząd Pracy w Lublinie zaprasza Pracodawców do pozyskiwania kandydatów do pracy przeszkolonych zgodnie ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami.
    (2015-07-17)

Fundacja Fuga Mundi zaprasza osoby niepełnosprawne do uczestnictwa w Klubie Integracji Społecznej

Projekt ”Podmiot zatrudnienia socjalnego partnerem Ośrodka Pomocy Społecznej i Powiatowego Urzędu Pracy w realizacji kontraktów socjalnych- edycja 2015 r.”
    (2015-07-15)

UWAGA KONKURS "PRACODAWCA ROKU 2014"

Szanowni Państwo, Już po raz kolejny ogłaszamy Konkurs „Pracodawca Roku”. Od 03 sierpnia 2015 lokalne firmy mogą zgłaszać swój udział w konkursie Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie na najlepszego „PRACODAWCĘ ROKU 2014”.
    (2015-07-13)

Konkurs Lady D

Ideą przedsięwzięcia jest wyróżnienie wyjątkowych, aktywnych kobiet, które mimo niepełnosprawności wykorzystują cały swój potencjał, aby być aktywnymi przedstawicielami naszego społeczeństwa.
    (2015-07-03)

Kampania PIP „Stres w pracy? Znajdź rozwiązanie”

Państwowa Inspekcja Pracy rozpoczyna dwuletnią kampanię pod hasłem „Stres w pracy? Znajdź rozwiązanie.”, która stanowi odpowiedź na coraz powszechniejszy problem stresu zawodowego.
    (2015-06-26)

NABÓR WNIOSKÓW NA DOPOSAŻENIE STANOWISK PRACY W RAMACH PROJEKTU RPO

MIEJSKI URZĄD PRACY W LUBLINIE ZAPRASZA PRACODAWCÓW DO SKŁADANIA WNIOSKÓW NA DOPOSAŻENIE STANOWISK PRACY DLA OSÓB BEZROBOTNYCH
    (2015-06-26)

"Startuj z nami po sukces zawodowy"

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie realizuje projekt "Startuj z nami po sukces zawodowy"
    (2015-06-19)

Bezpłatne porady eksperckie w MUP

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych porad ekspertów z ZUS, KRUS, NFZ,MOPR, PIP i MUP
    (2015-06-16)

Ogólnopolski Konkursu Poprawy Warunków Pracy

Celem konkursu jest wyróżnianie rozwiązań technicznych i organizacyjnych, a także opracowań naukowych, których zastosowanie przyczyniło się do poprawy warunków pracy.
    (2015-05-28)

Grupowe porady zawodowe w III kwartale 2015 roku

Referat Poradnictwa Zawodowego Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza do udziału w grupowych poradach zawodowych.
    (2015-05-28)

Konferencja podsumowująca projekt „Lubelski Inkubator Partnerstw Lokalnych”

W dniu 27 maja 2015 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie odbyła się konferencja podsumowująca projekt pn. „Lubelski Inkubator Partnerstw Lokalnych”, w której wzięło udział 70 przedstawicieli instytucji samorządowych i organizacji pozarządowych z województwa lubelskiego.
    (2015-05-26)

III Lubelskie dni promujące zdrowie (27-28 maja)

Bezpłatne badania, porady i konsultacje na terenie miasta, w ramach III Lubelskich dni promujących zdrowie, dostępne będą dla wszystkich mieszkańców Lublina, w dniach 27-28 maja (środa-czwartek).
    (2015-05-15)

PO WER czyli poMOC dla osób młodych

Projekt „Aktywizacja osób młodych pozostających bez zatrudnienia w mieście Lublin (I)” realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz osób młodych.
    (2015-05-15)

Eksperci w ZUS-ie dla niepełnosprawnych

Porady ekspertów z wielu instytucji i bezpłatne badania – tego można się spodziewać podczas „Dnia Osób Niepełnosprawnych”. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą środę, 20 maja, w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.
    (2015-05-13)

Zaproszenie do udziału w szkoleniach komputerowych

FUNDACJA ROZWOJU LUBELSZCZYZNY W LUBLINIE zaprasza osoby z wykształceniem maksymalnie średnim, w wieku 18-64 lata, zamieszkałe, pracujące lub uczące się na terenie województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych kończących się egzaminem zewnętrznym na poziomie ECDL Start.
    (2015-05-07)

Zdobądź tytuł Kreatora miejsc pracy

Tylko do 29 maja pracodawcy mogą zgłaszać się do drugiej edycji konkursu Ministra Pracy i Polityki Społecznej „Kreator miejsc pracy”.