(2015-01-20)

ZAPROSZENIE

Miejski Urząd Pracy w Lublinie oraz Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny zapraszają uczestników projektu „Lubelskie Centrum Doradztwa Edukacyjnego” na spotkania grupowe z przedstawicielami podmiotów świadczących usługi edukacyjne.

I. Spotkanie odbędzie się w dniu 28 stycznia 2015 roku w godzinach 14.00 - 16.00 w siedzibie Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny ul. Lubartowska 74a, IV piętro (sala szkoleniowa). Podczas spotkania swoją ofertę zaprezentuje Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie. W ramach prezentacji zostanie przeprowadzony warsztat "Rola postawy życiowej w osiąganiu sukcesu zawodowego".

II. Spotkanie odbędzie się w dniu 29 stycznia 2015 roku w siedzibie Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie ul. Niecała 14, pok. 203 A, w godzinach od 12:00 do 14:00.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.LCDE.pl

PROGRAM SPOTKANIA

Godz. 12.00
    Przywitanie uczestników projektu i przedstawicieli podmiotów świadczących usługi edukacyjne