Zaproszenie do udziału w konferencji pn. " Innowacje w obszarze przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu i zawodowemu"

(2014-11-12)

Zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji naukowo – szkoleniowej pt. "Innowacyjne metody resocjalizacji osób wykluczonych społecznie i zawodowo" organizowanej przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, która odbędzie się w dniu 19 listopada 2014 roku w Katolickim Uniwersytecie Jana Pawła II, w Collegium Jana Pawła II (Aula C-1031) przy Al. Racławickie 14.

Celem Konferencji jest zaprezentowanie innowacyjnych metod resocjalizacji różnych grup wiekowych młodzieży oraz osób dorosłych zagrożonych wykluczeniem społecznym i zawodowym. Zaproszeni goście przedstawią nowe formy pracy z grupą docelową oraz zaprezentują swoje osiągnięcia i efekty już przetestowanych programów oddziaływań. W sposób szczególny zostanie przedstawiona metodyka pracy z osobami wykluczonymi społecznie i zawodowo, opracowana i wdrażana przez pracowników naukowych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Szczegółowy program i informacje o konferencji - w plikach poniżej.

Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 211981