(2016-08-25)

Zapraszamy do składania wniosków o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobę uprawnioną w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie (II)”.

Szkolenia w ramach projektu:

•   są szkoleniami zawodowymi,
    •  kończą się uzyskaniem dokumentu potwierdzającego kwalifikacje uczestników,
    •  kończą się egzaminem zewnętrznym mającym na celu weryfikację kwalifikacji zawodowych.

Uczestnikiem / uczestniczką projektu może być wyłącznie osoba w wieku 30 lat i więcej zarejestrowana w MUP w Lublinie jako osoba bezrobotna, dla której został ustalony I lub II  profil pomocy, należąca co najmniej do jednej z następujących grup:

ü  osoby w wieku 50 lat i więcej,

ü  długotrwale bezrobotni (pozostający bez pracy nieprzerwanie przez okres min. 12 miesięcy),

ü  osoby z niepełnosprawnościami,

ü  osoby o niskich kwalifikacjach (posiadające wykształcenie maksymalnie ponadgimnazjalne z wyłączeniem wykształcenia pomaturalnego, policealnego, wyższego).

Szczegółowych informacji udzielają:

specjaliści ds. rozwoju zawodowego, pokój nr 207, tel. 81 466-52-22/25