ZUS zaprasza na „Tydzień Przedsiębiorcy”

(2015-11-03)

Bezpłatne szkolenia i dyżury ekspertów – to oferta „Tygodnia Przedsiębiorcy”, który odbędzie się w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w dniach 23-27 listopada.

Oddział ZUS w Lublinie zaplanował szereg bezpłatnych szkoleń dla płatników składek. Odbędą się w Lublinie i Radzyniu Podlaskim:

1. Rozpoczynasz prowadzenie działalności? Poznaj swoje prawa i obowiązki.
    2. Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do przyznania świadczeń emerytalno-rentowych, w tym do ustalenia kapitału początkowego.
    3. Jakość danych a rozliczenie konta płatnika składek.
    4. Zasady udzielania ulg płatnikom mającym przejściowe trudności w opłacaniu składek.
    5. Dofinansowanie dla płatników składek na poprawę bezpieczeństwa pracy w ramach prewencji wypadkowej ZUS.
    6. Rozliczanie i wypłata zasiłków z ubezpieczeń społecznych realizowana przez płatników składek.

Szczegółowe informacje o terminach, zakresie szkoleń oraz zapisach można znaleźć na www.zus.pl w zakładce „Szkolenia”.  W trakcie „Tygodnia Przedsiębiorcy” będzie można skorzystać także ze wsparcia przedstawicieli innych instytucji: urzędów pracy, urzędów miast, urzędów skarbowych, Narodowego Funduszu Zdrowia i Państwowej Inspekcji Pracy.

Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
    Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
    plik w formacie JPG Tydzień_Przedsiębiorcy_plakat.jpg 03-11-15 08:05 757.55KB pobierz plik w formacie JPG (rozmiar: 757.55KB) pobierz