(2011-12-06)

Miejski Urząd Pracy w Lublinie uprzejmie zaprasza podmioty realizujące projekty współfinansowane ze środków UE w ramach EFS zainteresowane rozpowszechnieniem informacji n/t bezpłatnych szkoleń oraz innych form wsparcia związanych z aktywizacją zawodową i społeczną osób pozostających bez pracy dostępnych w ramach realizowanych projektów oraz pomocą urzędu w rekrutacji uczestników projektów o zgłaszanie drogą e-mail: informacji na ten temat.

Dodatkowo prosimy o przesłanie logo wraz z adresem Państwa strony internetowej, co pozwoli zamieścić link na stronie tut. Urzędu.

Pozyskane w powyższy sposób dane pozwolą stworzyć na stronie internetowej MUP w Lublinie: www.mup.lublin.pl bazę/katalog bezpłatnych szkoleń i innych form wsparcia w zakresie rozwoju zawodowego dostępnych w ramach realizowanych projektów.