Wstrzymanie naboru wniosków z KFS

(2016-09-22)

W związku ze złożeniem przez pracodawców wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców, których wartość przekroczyła kwotę środków pozostających w dyspozycji Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie, z dniem 23.09.2016 r. wstrzymuje się nabór  wniosków.

Jednocześnie informujemy, iż MUP w Lublinie wystąpił do Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej o przyznanie dodatkowych środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Po otrzymaniu środków z rezerwy KFS zostanie ogłoszony nabór wniosków  o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach priorytetów wydatkowania rezerwy KFS w roku 2016.