• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  VII Międzynarodowe Targi Pracy

  (2012-02-22)

  W dniu 7 marca 2012 roku odbędzie się kolejna, VII edycja Międzynarodowych Targów Pracy w Lublinie. Weźmie w nich udział ok. 50 wystawców, zarówno regionalnych, krajowych jak i zagranicznych. Wśród nich znajdą się pracodawcy z Norwegii i Wielkiej Brytanii, przedstawiciele Ambasady Kanady, a także doradcy EURES z 8 krajów, którzy będą informować o możliwościach podjęcia zatrudnienia oraz warunkach życia i pracy w Wielkiej Brytanii, Holandii, Norwegii, Niemczech, Czechach, Włoch, Belgii i Danii. Będzie można również skonsultować dostępne oferty pracy. Do udziału w targach zostali zaproszeni przedstawiciele m.in. Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy, Izby Skarbowej oraz Narodowego Funduszu Zdrowia. Będą informować o wszelkich istotnych kwestiach związanych z profilem działalności w kontekście podejmowania pracy za granicą przez obywateli polskich.

  Podczas targów będzie również możliwość zapoznania się z ofertami prezentowanymi przez pracodawców lokalnych oraz agencje zatrudnienia i agencje doradztwa personalnego.

  Organizatorem VII Międzynarodowych Targów Pracy jest Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie, Europejskie Służby Zatrudnienia oraz Targi Lublin S.A.

  Wstęp wolny
  7 marca , godz. 10.00 -17.00
  Hala Targowa w Parku Ludowym
  ul. Dworcowa 11, Lublin

  Więcej informacji nt organizowanych targów pracy można uzyskać kontaktując się z kadrą EURES pod numerem telefonu: 81 472 56 34

  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 266063

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl