VI edycja Konkursu na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego Lublina

(2015-06-16)

Konkurs o nagrodę Prezydenta Miasta Lublin, organizowany cyklicznie od 2009r, skierowany jest do wszystkich absolwentów uczelni wyższych (bez względu na miejsce zamieszkania czy narodowość), którzy na przełomie ostatnich 3 lat obronili pracę dotyczącą Lublina. Temat pracy powinien koncentrować się na problematyce związanej z rozwojem miasta, podnoszeniem jego konkurencyjności oraz posiadać związek z przyjętymi przez samorząd miasta planami i programami.

Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach:

• prace magisterskie, inżynierskie i licencjackie,

• prace doktorskie,

w których dla autorów najlepszych prac (w każdej z powyższych) przewidziane są: nagroda główna w wysokości 6000zł oraz trzy wyróżnienia po 2000zł.

Zgłoszenia prac dyplomowych do konkursu mogą dokonywać samodzielnie autorzy oraz uczelnie i promotorzy za zgodą autorów. Warunkiem przyjęcia pracy do konkursu jest wypełnienie i złożenie w nieprzekraczalnym terminie do 15 września 2015r. kompletu dokumentów wyszczególnionych w regulaminie konkursu dostępnym na stronie konkursu.

Realizacja Konkursu pozwoli zebrać zarówno naukowe, jak też twórcze i innowacyjne spojrzenie na wybrane problemy Lublina wraz ze wskazaniem możliwości wdrażania najlepszych i realnych do realizacji rozwiązań na terenie miasta. Dla samych uczestników konkursu zaś, będzie efektywnym zwieńczeniem ich pracy badawczej na uczelni oraz znaczącym osiągnięciem wzbogacającym ich osobiste portfolio.

Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
    Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
    plik w formacie JPG Ulotka_A5_Konkurs_Praca_Dyplomowa-01 (2).jpg 16-06-15 15:49 855.54KB pobierz plik w formacie JPG (rozmiar: 855.54KB) pobierz