• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Targi Pracy 2016 już za nami !!!

  (2016-04-28)
  Targi Pracy
  Targi Pracy

  Targi Pracy 2016 już za nami !!!

  Serdecznie dziękujemy wszystkim Wystawcom i Uczestnikom za zaufanie i udział w targach pracy, które odbyły się dnia 21 kwietnia 2016 roku w  Centrum Targowo – Wystawienniczym Targi Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie. Organizatorem przedsięwzięcia, jak co roku, był Miejski Urząd Pracy w Lublinie, a współorganizatorami byli: Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie - Ośrodek Aktywizacji Zawodowej w Lublinie. Honorowy patronat nad tegoroczną edycją objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz  Prezydent Miasta Lublin i Komendant Wojewódzki OHP w Lublinie.

  Miło nam poinformować, że Targi Pracy 2016 cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno pracodawców, jak i odwiedzających. W tegorocznym przedsięwzięciu wzięła udział rekordowa liczba 135 wystawców. Targi umożliwiły bezpośrednie spotkanie  firm rekrutacyjnych z osobami zainteresowanymi nowościami i trendami na rynku pracy. Odwiedzający mogli w jednym miejscu i w krótkim czasie rozpoznać  zapotrzebowanie na zawody na lubelskim rynku pracy  oraz wymagania stawiane przez pracodawców potencjalnym pracownikom. Targi pracy były zatem okazją do rozmów z pracodawcami reprezentującymi różnorodne branże z możliwością przeprowadzenia rozmów rekrutacyjnych i złożenia  dokumentów aplikacyjnych u wybranych pracodawców.

  Nowością przygotowaną przez organizatorów w bieżącym roku był konkurs na „Najciekawsze stoisko wystawiennicze”. Zwycięzcą zostało Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Lublinie z uwagi na najciekawszy, zdaniem publiczności, sposób prezentacji profilu szkoły, kierunków i efektów kształcenia. Komisja konkursowa przyznała również 2 wyróżnienia, które otrzymały firmy: ORANGE POLSKA S.A. i ADECCO Poland Sp. z o.o.

  Tegoroczne targi odwiedziło ponad 10 000 osób,  którzy mogli skorzystać z ponad 1000 ofert pracy z różnych branż. Informacje zwrotne uzyskane na zakończenie imprezy od wystawców i odwiedzających utwierdziły nas w przekonaniu iż inicjatywa ich organizacji powinna zostać utrzymana w kolejnych latach.

  Dodatkowo liczymy na to, że wymierne efekty Targów Pracy 2016 będą jeszcze lepsze wraz z upływem czasu. Poszukującym pracy życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym, a pracodawcom wyboru kadry spełniającej wszystkie ich oczekiwania.

  Jeszcze raz dziękujemy za udział w tegorocznych targach i już dziś zapraszamy na Targi Pracy 2017!

  Powiązana galeria zdjęć:

  Targi Pracy 2016

  Relacja z Targów Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Targi Pracy 2016
  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 266203

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl