TARGI PRACY 2016

(2016-04-11)

TARGI PRACY 2016

Zapraszamy do uczestnictwa w Targach Pracy, które odbędą się dnia:

21  kwietnia 2016 r. w godz. 930-1400

w Centrum Targowo – Wystawienniczym Targi Lublin S.A.

przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie (Park Ludowy).

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Targi Pracy 2016 to największe tego typu cykliczne wydarzenie w województwie lubelskim i zarazem jedno z najstarszych i największych w Polsce. Z roku na rok inicjatywa ta przyciąga coraz większą ilość zainteresowanych pracodawców i poszukujących pracy. Co roku swoje stoiska wystawia ponad 120 pracodawców i przedstawicieli instytucji rynku pracy. W ubiegłym roku prezentujące się firmy przedstawiły ponad 1000 ofert pracy na różnorodne stanowiska, przede wszystkim z branż: handlowej, usługowej, gastronomicznej, informatycznej, budowlanej i finansowej. Targi odwiedziło około 10 000 osób.

Miło nam poinformować, że w 2016 roku patronat honorowy nad imprezą objęli: Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz  Prezydent Miasta Lublin i Komendant Wojewódzki OHP.  Jak co roku organizatorem przedsięwzięcia jest Miejski Urząd Pracy w Lublinie, a współorganizatorami są: Wyższa Szkoła Ekonomiii Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie, Ośrodek Aktywizacji Zawodowej.

Serdecznie zapraszamy osoby bezrobotne, poszukujące pracy, absolwentów i studentów oraz osoby pracujące chcące zmienić dotychczasowe zatrudnienie lub kwalifikacje zawodowe. Osoby poszukujące  informacji o możliwości pozyskania środków na założenie oraz rozszerzenie działalności gospodarczej też znajdą coś dla siebie. Na miejscu odbywać się będą również bezpłatne porady prawne i obywatelskie, pomoc ekspertów przy pisaniu CV i listu motywacyjnego oraz konsultacje na temat dofinansowania działalności gospodarczej ze środków unijnych.

Targi Pracy 2016 to niepowtarzalna okazja do poznania lubelskiego rynku pracy, zapotrzebowania na zawody oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy do udziału w targach wszystkich zainteresowanych!!!