• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  TARGI PRACY 2015

  (2015-02-26)

  Szanowni Państwo

  Uprzejmie informuję, że w dniu 15 kwietnia 2015 r. w godz. 930-1400 w Centrum Targowo – Wystawienniczym Targi Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie (Park Ludowy), Miejski Urząd Pracy w Lublinie wraz Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Wojewódzkim Sztabem Wojskowym w Lublinie, Ośrodkiem Aktywizacji Zawodowej w Lublinie organizuje Targi Pracy 2015 pod honorowym patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, Prezydenta Miasta Lublin oraz Komendanta Wojewódzkiego OHP w Lublinie.

  W targach wezmą udział pracodawcy i instytucje rynku pracy z terenu miasta i województwa lubelskiego oraz osoby bezrobotne i poszukujące pracy, mieszkańcy Lublina

  Uprzejmie zapraszam do aktywnego uczestnictwa w targach poprzez wystawienie własnego stoiska prezentującego Państwa firmę. Udział w targach daje doskonałą okazję do zareklamowania Państwa Firmy oraz stworzenie bazy danych potencjalnych pracowników, jak również dotarcie do przyszłych klientów. W roku ubiegłym Targi Pracy odwiedziło około 10 000 osób.

  Udział w imprezie jest bezpłatny.

  Łącząc wyrazy szacunku proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 08.04.2015 r. wraz z podaniem nazwisk osób wytypowanych na targi. W załączeniu przekazuję kwestionariusz zgłoszeniowy, który należy przesłać na nr fax (081) 4665201 lub za pośrednictwem poczty.

  Relacja z Targów Pracy 2011, 2012, 2013, 2014 – www.mup.lublin.pl – Wydarzenia i relacje

  Z poważaniem

  Katarzyna Kępa

  Dyrektor Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie

  Projekt „Profesjonalne pośrednictwo pracy” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 265076

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl