• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Spotkanie Partnerów Lubelskiego Partnerstwa Publiczno-Społecznego

  (2013-02-11)

  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 21 lutego 2013 r. (czwartek) w godz. 13.30-15.30 w siedzibie Lubelskiej Fundacji Rozwoju przy ul. Rynek 7 (sala szkoleniowa Galeria, III piętro) organizowane jest spotkanie Partnerów Lubelskiego Partnerstwa Publiczno-Społecznego.

  Na spotkaniu zaprezentowany zostanie model współpracy międzysektorowej Lubelskiego Partnerstwa Publiczno Społecznego, który został wypracowany w ramach realizacji projektu współfinansowanego ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Model współpracy międzysektorowej Lubelskiego Porozumienia Publiczno Społecznego” oraz wstępne założenia dotyczące opracowania przez Partnerstwo informatora na rok 2013 o ofercie wsparcia LPPS kierowanej do osób wykluczonych społecznie.

  Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu elektronicznie na adres: monika.rozycka-gorska@mup.lublin.pl lub telefonicznie 81 466 52 66 w terminie do 18.02.2013 r.

  Z uwagi na konieczność podjęcia uchwały przez Partnerstwo dotyczącej wdrożenia wypracowanego modelu współpracy prosimy o osobiste przybycie lub oddelegowanie upoważnionego pracownika Państwa instytucji/organizacji/firmy.

  Osobą wyznaczoną do kontaktu ze strony MUP w Lublinie jest Pani Monika Różycka-Górska- Kierownik Kancelarii/ Rzecznik prasowy

  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 258281

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl