Rozpoczęcie naboru do projektu „Menadżer Kariery Zawodowej”

(2014-11-10)

Od 10 do 19 listopada 2014r. będzie odbywał się nabór do projektu.

Zapraszamy do udziału w projekcie osoby bezrobotne w wieku 18 – 30 lat zarejestrowane w MUP w Lublinie.

Zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z poradnictwa zawodowego, szkoleń oraz 3-miesięcznego stażu.

Zgodnie z założeniami projektu 20 uczestników/uczestniczek projektu zostanie skierowanych na szkolenia zawodowe związane z opieką nad osobami w wieku starszym i z potrzebami osób starszych lub szkolenia związane z tzw. „zielonymi miejscami pracy”. W związku z powyższym priorytetowo traktowane będą osoby zainteresowane odbyciem szkoleń z ww. tematyki i dodatkowo posiadające pracodawcę chętnego do zorganizowania miejsca stażu, na stanowisku zgodnym z kierunkiem ukończonego szkolenia.

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie oraz złożenia Formularza zgłoszenia udziału w projekcie.

Dokumenty rekrutacyjne należy złożyć w siedzibie Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie, ul. Niecała 14, w Referacie Oferowania Pracy (pokój: 3,4,5,12, 13 – zgodnie z podziałem literowym).

Terminy kolejnych naborów do projektu:

20.11.2014r. – 03.12.2014r.

Szczegółowe informacje o projekcie: Projekty i programy – Projekt „Menadżer Kariery Zawodowej”.

Projekt „Menadżer Kariery Zawodowej” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego