• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Relacja z Targów Pracy 2017

  (2017-03-29)
   

  Relacja z Targów Pracy 2017

  „Rekordowa liczba wystawców oraz odwiedzających” -  tak media i uczestnicy, zarówno pracodawcy,  jak i zwiedzający określili tegoroczną edycję targów pracy.

  Targi Pracy 2017 odbyły  się w dniu 21 marca 2017 roku w  Centrum Targowo – Wystawienniczym Targi Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie. Organizatorem przedsięwzięcia, jak co roku, był Miejski Urząd Pracy w Lublinie, a współorganizatorami byli: Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie - Ośrodek Aktywizacji Zawodowej w Lublinie. Honorowy patronat nad tegoroczną edycją objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz  Prezydent Miasta Lublin i Komendant Wojewódzki OHP w Lublinie.

  Targi pracy to cykliczne przedsięwzięcie,  które stwarza niepowtarzalną i doskonałą okazję do bezpośredniej wymiany informacji pomiędzy poszukującymi pracy a pracodawcami reprezentującymi różne branże.

  Wiemy, że tego rodzaju konfrontacja umożliwia osobom szukającym pracy uzyskanie jak najbardziej aktualnych informacji o firmach, ich potencjale, ofertach pracy, planach rekrutacyjnych oraz o wymaganiach stawianych przyszłym pracownikom.  W związku z tym dokładamy wszelkich starań,  aby ofertą  targów zainteresować jak największą liczbę osób, szczególnie młodych wchodzących na rynek pracy.

  Tym bardziej jest nam miło, że Targi Pracy 2017  odwiedziło ponad 10 000 osób.

  Podczas tegorocznej edycji gościliśmy 147 wystawców, oferujących ponad 1000 różnorodnych miejsc pracy. Pracodawcy poprzez bezpośredni kontakt z osobami poszukującymi zatrudnienia oraz możliwość przeprowadzenia rozmów mogli pozyskać odpowiednich kandydatów do pracy już w trakcie trwania przedsięwzięcia. Targi pracy poza znalezieniem kandydatów do pracy są okazją do promowania  własnych firm, pozyskania partnerów w biznesie oraz utrwalenia sieci kontaktów z innymi przedsiębiorcami i  instytucjami.

  Podobnie jak w roku ubiegłym  organizatorzy przygotowali  konkurs na „Najciekawsze stoisko wystawiennicze”. Zwycięzcą zostało Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Lublinie z uwagi na najciekawszy, zdaniem publiczności, sposób prezentacji profilu szkoły, kierunków i efektów kształcenia. Komisja konkursowa przyznała również 2 wyróżnienia, które otrzymały firmy: ŻABKA POLSKA  S.A. i STOKROTKA Sp.  z o.o.

  Jeszcze raz  serdecznie dziękujemy wszystkim Wystawcom i Uczestnikom za zaufanie i udział w targach pracy i zapraszamy na Targi Pracy 2018 ! 

  Powiązana galeria zdjęć:

  Targi Pracy 2017

  Relacja z Targów Pracy 2017
  Targi Pracy 2017
  Targi Pracy 2017
  Targi Pracy 2017
  Targi Pracy 2017
  Targi Pracy 2017
  Targi Pracy 2017
  Targi Pracy 2017
  Targi Pracy 2017
  Targi Pracy 2017
  Targi Pracy 2017
  Targi Pracy 2017
  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 266228

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl