Podsumowanie spotkania w ramach projektu "Lubelskie Centrum Doradztwa Edukacyjnego"

(2015-01-30)

W dniu 29 stycznia 2015r. w godz. 12-14 w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie zorganizowano w ramach projektu pt.: „Lubelskie Centrum Doradztwa Edukacyjnego”, realizowanego w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Lubelszczyzny spotkanie grupowe uczestników/uczestniczek projektu z przedstawicielami podmiotów świadczących usługi edukacyjne. W trakcie spotkania swoją ofertę zaprezentowały następujące instytucje:

1. Szkoły Dla Dorosłych ETAT
    2. Ośrodek Szkolenia, Dokształcania i Doskonalenia Kadr KURSOR
    3. Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 w Lublinie
    4. Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie, Centrum Szkolenia Młodzieży i Dorosłych
    5. S.P. „Oświata-Lingwista”

Zorganizowane spotkanie grupowe przyczyni się do osiągnięcia założonego celu projektu, jakim jest zapewnienie dostępu do kształcenia ustawicznego 600 osobom dorosłym z obszaru powiatu grodzkiego lubelskiego poprzez promowanie idei kształcenia ustawicznego, wdrożenie strategii realizacji usług doradztwa edukacyjno – szkoleniowego oraz uruchomienie bazy informacji o rynku edukacyjnym.

Spotkanie grupowe 29.01.2015r.