Podsumowanie spotkania grupowego z dnia 28.10.2014r.

(2014-10-30)

W dniu 28 października 2014r. w godz. 12-14 w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie zorganizowano w ramachprojektu pt.: „Lubelskie Centrum Doradztwa Edukacyjnego”, realizowanego w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Lubelszczyzny spotkanie grupowe uczestników/uczestniczek projektu z przedstawicielami podmiotów świadczących usługi edukacyjne. W trakcie spotkania swoją ofertę zaprezentowały następujące instytucje:

1. Centrum Usług Szkoleniowych LIDER
    2. Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 w Lublinie
    3. Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji
    4. Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie
    5. Stowarzyszenie Lubelskie Drewno – Regionalny Klaster w Lublinie

Zorganizowane spotkanie grupowe przyczyni się do osiągnięcia założonego celu projektu, jakim jest zapewnienie dostępu do kształcenia ustawicznego 600 osobom dorosłym z obszaru powiatu grodzkiego lubelskiego poprzez promowanie idei kształcenia ustawicznego, wdrożenie strategii realizacji usług doradztwa edukacyjno – szkoleniowego oraz uruchomienie bazy informacji o rynku edukacyjnym.

Spotkanie grupowe "LCDE" 28.10.2014