Podsumowanie spotkania grupowego z dnia 20.11.2014r.

(2014-11-24)

W dniu 20 listopada 2014r. w godz. 13-15 w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie zorganizowano w ramach projektu pt.: „Lubelskie Centrum Doradztwa Edukacyjnego”, realizowanego w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Lubelszczyzny spotkanie grupowe uczestników/uczestniczek projektu z przedstawicielami podmiotów świadczących usługi edukacyjne. W trakcie spotkania swoją ofertę zaprezentowały następujące instytucje:

1. Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 w Lublinie

2. Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie Centrum Szkolenia Młodzieży i Dorosłych

3. Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP

Wartością dodaną spotkania był warsztat z zarządzania czasem, podczas którego uczestnicy/uczestniczki projektu zdobyli wiedzę i umiejętności planowania i gospodarowania swoim czasem.

Zorganizowane spotkanie grupowe przyczyni się do osiągnięcia założonego celu projektu, jakim jest zapewnienie dostępu do kształcenia ustawicznego 600 osobom dorosłym z obszaru powiatu grodzkiego lubelskiego poprzez promowanie idei kształcenia ustawicznego, wdrożenie strategii realizacji usług doradztwa edukacyjno – szkoleniowego oraz uruchomienie bazy informacji o rynku edukacyjnym.

Spotkanie grupowe 20.11.2014r.