Podsumowanie spotkania grupowego "Lubelskie Centrum Doradztwa Edukacyjnego"

(2015-02-27)

W dniu 26 lutego 2015r. w godz. 12-14 w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie zorganizowano w ramach projektu pt.: „Lubelskie Centrum Doradztwa Edukacyjnego”, realizowanego w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Lubelszczyzny spotkanie grupowe uczestników/uczestniczek projektu z przedstawicielami podmiotów świadczących usługi edukacyjne. W trakcie spotkania swoją ofertę zaprezentowały następujące instytucje:

1. Centrum Usług Szkoleniowych LIDER
    2. COSINUS Oddział Lublin
    3. Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie
    4. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
    5. CREATOR Sp. z o.o.
    6. Centrum Szkoleń i Innowacji Grzegorz Miszczak

Zorganizowane spotkanie grupowe przyczyni się do osiągnięcia założonego celu projektu, jakim jest zapewnienie dostępu do kształcenia ustawicznego 600 osobom dorosłym z obszaru powiatu grodzkiego lubelskiego poprzez promowanie idei kształcenia ustawicznego, wdrożenie strategii realizacji usług doradztwa edukacyjno – szkoleniowego oraz uruchomienie bazy informacji o rynku edukacyjnym.

Spotkanie grupowe 26.02.2015r. "LCDE"