Ogólnopolska Konferencja Naukowa „MŁODA RODZINA NA RYNKU PRACY”-3 czerwca 2014

(2014-06-02)

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Młoda rodzina na rynku pracy” organizowana przez Studencką Sekcję Badań Społecznych przy Instytucie Nauk o Rodzinie i Pracy Socjalnej KUL ma zainicjować cykliczne naukowe spotkania studentów kierunków społecznych, przedstawicieli środowisk naukowych oraz praktyków. Rozważania cyklu Konferencji będą dotyczyły różnych obszarów życia społecznego, a ich treść będzie wynikać z aktualnych potrzeb społecznych i prowadzonych w tych tematach badań naukowych.

Zamysłem organizatorów jest zintegrowanie środowisk akademickich, a w szczególności studentów z przedstawicielami nauki.

Konferencja ma stanowić źródło wiedzy i rozwoju dla studentów oraz zachęcić ich do aktywnego poszerzania swoich zainteresowań zgodnych z kierunkiem studiów.

Konferencja będzie dotyczyć zagadnienia funkcjonowania rodziny na rynku pracy i odbędzie się 03.06.2014. o godz. 14.30 w Auli C-1031, Collegium Jana Pawła II, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

Patronat nad wydarzeniem objął Miejski Urząd Pracy w Lublinie.

Serdecznie zapraszamy.