• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  "LUBELSKA PRACOWNIA" w Janowie Lubelskim

  (2015-03-03)

  Sytuacja Absolwentów na regionalnym rynku pracy oraz założenia i zasady funkcjonowania innowacyjnego portalu „Lubelska Pracownia” były przedmiotem kolejnego spotkania informacyjnego zorganizowanego 25-go lutego 2015 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Janowie Lubelskim.

  Pan dr Błażej Dyczewski, omówił sytuację młodych ludzi na lubelskim rynku pracy oraz metody poszukiwania zatrudnienia. Drugą prezentację poprowadziła Pani Agata Kapała, zachęcając obecnych do korzystania z portalu nie tylko w celu znalezienia pracy, ale także przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej, zredagowania dokumentów aplikacyjnych czy określenia swoich mocnych i słabych stron jako potencjalnego pracownika.

  Portal ten powstał w ramach innowacyjnego projektu, którego liderem jest Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, zaś partnerami są Miejski Urząd Pracy w Lublinie oraz Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego.

  Powiązana galeria zdjęć:

  Janów Lubelski 25.02.2015

  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 251113

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl