„LUBELSKA PRACOWNIA” - spotkanie informacyjne we Włodawie

(2014-12-16)

10 grudnia 2014 roku w restauracji VENUS we Włodawie miało miejsce kolejne spotkanie „Lubelskiej Pracowni”. Uczestnicy spotkania z powiatu włodawskiego mieli okazję zapoznać się z projektem WSPA – „Lubelską Pracownią”- innowacyjnym narzędziem dla poszukującego pracy absolwenta i zatrudniającego go pracodawcy oraz z sytuacją osób z terenu Lubelszczyzny kończących szkoły wyższe. Prelegentami byli: pan Błażej Dyczewski i pani Agata Kapała. W spotkaniu uczestniczyło ok. 60 absolwentów uczelni wyższych zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy we Włodawie, który był również współorganizatorem spotkania. Po wystąpieniach obu prelegentów głos zabrał przybyły pracodawca, występując z propozycją ubiegania się o wsparcie finansowe dla mieszkańców powiatu włodawskiego.

Włodawa 10.12.2014