LUBELSKA PRACOWNIA" - spotkanie informacyjne w Puławach

(2014-10-31)

29 października 2014 roku w Hotelu PRIMA w Puławach odbyło się spotkanie informacyjne poświęcone nowemu portalowi internetowemu „Lubelska Pracownia”. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Liderem projektu jest: Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, a współpartnerami: Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” oraz Miejski Urząd Pracy, który był organizatorem tego spotkania.

Zgromadzone na nim osoby to absolwenci szkół wyższych oraz w mniejszej ilości pracodawcy z terenu miasta Puław. Treść spotkania wypełniły dwie prelekcje: p. Agaty Kapały: „Prezentacja i omówienie funkcji platformy internetowej „Lubelska Pracownia” oraz dr Błażeja Dyczewskiego, który wprowadzi zgromadzonych w: „Sytuację absolwentów uczelni wyższych na regionalnym rynku pracy.”
    O zainteresowaniu tematyką spotkania świadczy fakt, że kontynuowana ona była również podczas przerw cateringowo – kawowych.

Puławy 29.10.2014