„LUBELSKA PRACOWNIA” - spotkanie informacyjne w Parczewie

(2014-12-02)

26 listopada 2014 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie, przy ul. Warszawskiej 24, odbyło się kolejne spotkanie informacyjne poświęcone „Lubelskiej Pracowni”. Spotkanie zorganizowane zostało przy aktywnym współudziale Miejskiego Urzędu Pracy w Parczewie. (Projekt „Lubelska Pracownia” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Lider projektu to Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, a współpartnerzy: Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” oraz Miejski Urząd Pracy).

Spotkanie zgromadziło blisko 75 osób. Obecne na nim osoby to przeważnie absolwenci szkół wyższych z terenu Parczewa i parczewskiego powiatu. Treść spotkania wypełniły dwie prelekcje: p. Agaty Kapały: „Prezentacja i omówienie funkcji platformy internetowej „Lubelska Pracownia” oraz dr Błażeja Dyczewskiego, który wprowadził zgromadzonych w: „Sytuację absolwentów uczelni wyższych na regionalnym rynku pracy.” Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali materiały szkoleniowe i smaczny poczęstunek przygotowany przez parczewskiego przedsiębiorcę.

Parczew 26.11.2014