"LUBELSKA PRACOWNIA" - spotkanie informacyjne w Biłgoraju

(2014-11-19)

14 listopada 2014 roku w Kolegium Licencjackim Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w BIŁGORAJU odbyło się szóste spotkanie informacyjne, przy aktywnym współudziale Miejskiego Urzędu Pracy w Biłgoraju, poświęcone nowemu portalowi internetowemu „Lubelska Pracownia”. (Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Lider projektu to Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, a współpartnerzy Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan” oraz Miejski Urząd Pracy w Lublinie).

Spotkanie zgromadziło blisko 70 osób. Obecne na nim osoby to absolwenci szkół wyższych oraz pracodawcy z terenu miasta Biłgoraj. Treść spotkania wypełniły dwie prelekcje: p. Agaty Kapały „Prezentacja i omówienie funkcji platformy internetowej „Lubelska Pracownia” oraz dr Błażeja Dyczewskiego, który wprowadził zgromadzonych w „Sytuację absolwentów uczelni wyższych na regionalnym rynku pracy.”

Biłgoraj 14.11.2014

Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 212025