Jak pracodawcy mogą skorzystać z inwestowania przez urząd pracy w kompetencje osób bezrobotnych?

(2015-07-17)

Miejski Urząd Pracy w Lublinie zaprasza Pracodawców do pozyskiwania kandydatów do pracy przeszkolonych zgodnie ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami.

Przedstawiając zapotrzebowanie na konkretne kwalifikacje zawodowe swoich przyszłych pracowników Pracodawcy mają realny wpływ na zakres i poziom ich kompetencji.

Organizacja szkoleń odbywa się w ramach projektów:

„Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Lublin (I)” skierowanego do osób w wieku 18-29 lat”

oraz

„Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie (I)”– wszystkie szkolenia w ramach projektu:

- są szkoleniami zawodowymi,

- kończą się uzyskaniem dokumentu potwierdzającego kwalifikacje uczestników,

- kończą się egzaminem zewnętrznym mającym na celu weryfikację kwalifikacji zawodowych.

Szczegółowych informacji udzielają specjaliści ds. rozwoju zawodowego: pokój 207, tel 81 466 52 22, 81 466 52 25