III Lubelskie dni promujące zdrowie (27-28 maja)

(2015-05-26)

Bezpłatne badania, porady i konsultacje na terenie miasta, w ramach III Lubelskich dni promujących zdrowie, dostępne będą dla wszystkich mieszkańców Lublina, w dniach 27-28 maja (środa-czwartek). Prezentujemy program wydarzenia i listę placówek leczniczych zaangażowanych w akcję. Równocześnie odbędzie się także konferencja naukowo-szkoleniowa "Cywilizacyjne zagrożenia zdrowia. Trening zdrowia" na Uniwersytecie Medycznym przy ul. Staszica 6 w Lublinie.

Poniżej znajduje się lista podmiotów medycznych oferujących bezpłatne badania, porady i konsultacje na terenie Lublina oraz szczegółowy program konferencji "Cywilizacyjne zagrożenia zdrowia. Trening zdrowia, która odbędzie się w najbliższą środę i czwartek (27-28 maja) w Katedrze Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, przy ul. Stanisława Staszica 6, w Collegium Maximum, aula nr 15.

Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
    Kategoria: Powiązane pliki [ 2 ]
    plik w formacie PDF Ulotka III LDPZ 01-06-15 08:12 803.66KB pobierz plik w formacie PDF (rozmiar: 803.66KB) pobierz
    plik w formacie PDF Plakat III LDPZ 01-06-15 08:11 259KB pobierz plik w formacie PDF (rozmiar: 259KB) pobierz