(2016-06-28)

Projekt „Od pomysłu do sukcesu”

Czas realizacji projektu: 23.05 – 30.11.2016

Cel projektu: zapewnienie 24 bezrobotnym kobietom zarejestrowanym w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie kompleksowej wiedzy na temat efektywnego wdrażania pomysłów biznesowych w życie poprzez ich udział w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach (o charakterze miękkim i twardym) oraz coachingu.  Cel ten zostanie zrealizowany poprzez udział każdej uczestniczki w ścieżce tematycznej „Od pomysłu do sukcesu”. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Lublin.

Działania:

Działanie I. „Nowoczesne metodyki budowania modeli biznesowych” - czterodniowe szkolenie twarde (uzupełnione o moduł warsztatowy) z zakresu metodologii Business Model Canvas z elementami Customer Development oraz Design Thinking; (VII – VIII 2016)

Działanie II. „Analityczna metodyka generowania pomysłów, tworzenia produktów i obsługi rynku”. Czterodniowe szkolenie twarde (uzupełnione o moduł warsztatowy) z zakresu metodologii zakresu metodologii Lean Analytics; (VIII – IX 2016)

Działanie III. Jednodniowe szkolenia i warsztaty miękkie tematyka; (VIII – X.2016)

a)       psychologia biznesu kobiet (szkolenie)

b)       planowanie kierunków rozwoju(szkolenie)

c)       sprzedaż efektywna (szkolenie)

d)       relacje w biznesie (szkolenie)

e)       budowanie marki (szkolenie)

f)        kreatywne myślenie (warsztat)

g)       zasady feedbacku (warsztat)

h)       sztuka prezentacji (warsztat)