• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Eksperci w ZUS-ie dla niepełnosprawnych

  (2016-05-16)

  Bezpłatne badania i spotkania z ekspertami – na to mogą liczyć ci, którzy odwiedzą lubelski ZUS podczas Dnia Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenie odbędzie się w środę, 18 maja.

  Eksperci będą czekać na niepełnosprawnych i ich bliskich w sali obsługi klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, przy ul. Zana 36 w Lublinie. Dyżury potrwają od godz. 9.00 do 14.00. Zainteresowani skorzystają z porad: Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Narodowego Funduszu Zdrowia, Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Lublin, Miejskiego Urzędu Pracy i oczywiście ZUS-u. Będzie można dopytać o sanatoria, renty, pomoc finansową dla niepełnosprawnych, refundacje do przedmiotów ortopedycznych i dotacje na założenie firmy.

  Przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy zmierzą chętnym ciśnienie, zbadają poziom cukru we krwi. Będą również doradzać, jak prowadzić zdrowy styl życia i ustrzec się przed rakiem piersi. Z pomocą specjalnego fantomu będzie można nauczyć się, jak samodzielnie wykonać badanie piersi.

  ZUS przygotował również spotkanie dla organizacji i stowarzyszeń, które wspierają osoby z niepełnosprawnościami. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z ofertą, jaką lubelskie instytucje mają dla niepełnosprawnych. Spotkanie odbędzie się w lubelskim ZUS-ie przy ul. Zana 36A. Początek o godzinie 11.00.

   

    Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
  Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  plik w formacie DOCX Harmonogram DON 2016.docx 16-05-16 12:01 16.71KB pobierz plik w formacie DOCX (rozmiar: 16.71KB) pobierz
  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 251104

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl