• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Dzień Walki z Bezrobociem - Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland”

  (2012-04-16)

  Dzień Walki z Bezrobociem - Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego

  „OIC Poland”

  Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” zaprasza do udziału w obchodach Dnia Walki z Bezrobociem w ramach Targów Pracy organizowanych przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie w ramach projektu „Wiedza – Innowacyjność – Jakość” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, które odbędą się w dniu 19 kwietnia 2012 roku w godz. 9:30-14:00 w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targi Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie.

  Inicjatywa ma na celu wspólne przeciwdziałanie bezrobociu oraz promocję adaptacyjności i mobilności na rynku pracy. Przedsięwzięcie skierowane jest do osób pracujących, bezrobotnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym, poszukujących pracy jak i oferty edukacyjnej umożliwiającej podniesienie kwalifikacji zawodowych, szukających informacji o możliwości pozyskania środków na założenie oraz rozszerzenie działalności gospodarczej.

  W ramach tegorocznych obchodów Dnia Walki z Bezrobociem Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” w Lublinie oferuje bezpłatne porady prawne i obywatelskie, pomoc ekspertów przy pisaniu cv oraz listu motywacyjnego, konsultacje z ekspertami na temat dofinansowania działalności gospodarczej ze środków unijnych. Zaproszeni przedsiębiorcy zaprezentują oferty pracy i staży dla osób posiadających wykształcenie z różnych dziedzin.  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 264406

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl