Dni Kariery 2015

(2015-03-18)

Dni Kariery to wydarzenie łączące świat biznesu ze światem studenckim. Już 24 marca 2015 r. na Hali Globus w Lublinie odbędą się jedne z największych targów pracy, praktyk i staży. Przyjdź i daj szansę swojej karierze.

Dni Kariery to wydarzenie organizowane przez studentów dla studentów. Jest to wyjątkowa okazja do poznania największych firm z Polski i Lublina, a przede wszystkim, do nawiązania kontaktu z przedstawicielami tych firm. W czasie dnia targowego będzie możliwość skonsultowania swojego CV ze specjalistami oraz zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia.

Dnia Kariery organizowane są przez AIESEC- globalną organizację, prowadzoną przez młodych ludzi. AIESEC poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwia studentom rozwój osobisty i profesjonalny.

Koordynator Dni Kariery Lublin:

Marcin Niezgoda

e-mail: marcinniezgoda@dnikariery.pl

Koordynator ds. Promocji Dni Kariery Lublin:

Katarzyna Kiryczuk

e-mail: katarzynakiryczuk@dnikariery.pl