• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  DZIEŃ KARIERY 2015

  (2015-10-06)

  Miejski Urząd Pracy w Lublinie wraz z Wydziałem Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, Lubelską Fundacją Rozwoju i Business Link Lublin zapraszają do udziału w  Dniu Kariery 2015.

  Tegoroczne wydarzenie  pn. „ Przedsiębiorczy absolwent- wsparcie na starcie”  odbędzie się na Wydziale Ekonomicznym UMCS Pl. Marii Curie Skłodowskiej 5 (budynek Rektoratu)

  15 października 2015 r.  w godzinach 9:30 – 13:00.

  Honorowy Patronat nad Dniem Kariery 2015 objął Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak- Kamysz, Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk oraz Rektor Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej  prof. dr hab. Stanisław Michałowski.

  Podczas Dnia Kariery odbędzie się również konferencja promująca przedsiębiorczość  i zachęcająca absolwentów do zakładania własnych firm. Nowością w tym roku będzie organizacja 4 warsztatów tematycznych w zakresie autoprezentacji na rynku pracy, kreatywnej przedsiębiorczości, planowania ścieżki rozwoju zawodowego i modeli biznesowych czyli „przekuwania” pomysłu biznesowego w skuteczne działania biznesowe.

  Udział w wydarzeniu wezmą także osoby, które otrzymały wsparcie finansowe na rozpoczęcie własnych działalności gospodarczych, które podzielą się informacjami z własnego doświadczenia w ubieganiu się o środki na biznes.

  Serdecznie zapraszamy.

  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 266209

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl