• English - zmień język serwisu na angielski
 • русский - zmień jezyk serwisu na rosyjski
 • Miejski Urząd Pracy w Lublinie

  Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

  Bezpłatne porady eksperckie: ZUS, KRUS, US, MOPR i MUP

  (2016-03-22)

  Miejski Urząd Pracy w Lublinie zaprasza bezrobotnych mieszkańców Lublina do korzystania z bezpłatnych porad ekspertów z zakresu ubezpieczeń społecznych,  zgłaszania rozpoczęcia działalności gospodarczej, form rozliczania z fiskusem w podatku dochodowym od osób fizycznych, zgłoszenia rejestracyjnego VAT, składania deklaracji przez Internet  i dostępnych ofert wsparcia, które udzielane będą przez pracowników ZUS, KRUS,  Pierwszego Urzędu Skarbowego w Lublinie, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie oraz Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie.

  Porady udzielane są cyklicznie w siedzibie Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie przy ul. Niecałej 14 pok. nr 203 a (II piętro) zgodnie z poniższym harmonogramem.

  UWAGA: Harmonogram porad pracowników Pierwszego Urzędu Skarbowego w Lublinie znjaduje się w odrębnym pliku do pobrania poniżej.

  UWAGA: BEZPŁATNE PORADY EKSPERCKIE w dniu 25 marca 2016 r. będą udzielane przez pracownika Pierwszego Urzędu Skarbowego w Lublinie w Informacji MUP w Lublinie pok. nr 1 (parter) w godz. 8.00- 10.30.

  Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 266222

  Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl