Znaleziono 569 wiadomości.

(2017-06-14)

Nabór do projektu "Start w przedsiębiorczość"

Dla osób zainteresowanych założeniem własnej działalności gospodarczej zapraszamy do projektu "Start w przedsiębiorczość"
    (2017-06-13)

Informacja o zmianie przepisów dotyczących opodatkowania stypendiów

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 26-04-2017 w sprawie zaniechania poboru podatku dochodowego od osób fizycznych od stypendiów otrzymanych na podstawie przepisów o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz.. U. poz. 864) uprzejmie informujemy, że nastąpiła zmiana przepisów dotyczących opodatkowania stypendiów.
    (2017-06-12)

Bezpłatne porady eksperckie: ZUS, KRUS, US, MOPR i MUP

Miejski Urząd Pracy w Lublinie zaprasza bezrobotnych mieszkańców Lublina do korzystania z bezpłatnych porad ekspertów ZUS, KRUS, US, MOPR i MUP
    (2017-06-09)

Spotkanie Partnerów rynku pracy

Tematem przewodnim spotkania była prezentacja zaktualizowanych rekomendacji dotyczących poprawy sytuacji osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy w województwie lubelskim.
    (2017-06-08)

Nieodpłatna pomoc prawna

Na terenie miasta Lublin utworzonych zostało 14 punktów, w których mieszkańcy mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej udzielanej przez adwokatów i radców prawnych.
    (2017-06-07)

Darmowy dostęp do Internetu dla klientów Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie

Uprzejmie informujemy, że od dnia 07 czerwca 2017 r. budynek Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie został objęty bezprzewodowym, darmowym dostępem do internetu.
    (2017-05-26)

Nabór wniosków z KFS

Miejski Urząd Pracy w Lublinie ogłasza dodatkowy nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców ze środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
    (2017-05-25)

Projekt "80 FIRM NA START"

Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach zaprasza do udziału w projekcie
    (2017-05-19)

Relacja ze spotkania KLUBU PRACODAWCÓW

Relacja ze spotkania członków KLUBU PRACODAWCÓW przy Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie dnia 11 maja 2017 r.
    (2017-05-18)

Nabór uczestników do projektu „Start w przedsiębiorczość” .

Miejski Urząd Pracy w Lublinie informuje o naborze uczestników do projektu „Start w przedsiębiorczość” realizowanego w partnerstwie z Lubelską Fundacją Rozwoju.
    (2017-05-18)

Bezpłatne szkolenie z przedsiębiorczości

Fundacja IPIP zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu z przedsiębiorczości.
    (2017-04-18)

Projekt partnerski „Start w przedsiębiorczość”

Projekt „Start w przedsiębiorczość” realizowany jest w ramach partnerstwa Lubelskiej Fundacji Rozwoju (Partnera Wiodącego), Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie (Partnera 1) oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie (Partnera 2).