Rejestracja osób niekorzystających z usługi Internetowej

Osoba poszukująca pracy może się zarejestrować w więcej niż jednym urzędzie pracy .

1. REJESTRACJA NASTĘPUJE W DNIU PRZEDŁOŻENIA KOMPLETU WYMAGANYCH DOKUMENTÓW, po po poświadczeniu własnoręcznym podpisem przekazanych danych i złożeniu,   w obecności pracownika powiatowego urzędu pracy  pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań, oświadczenia o prawdziwości przekazanych danych oraz o zapoznaniu się z warunkami zachowania statusu w brzmieniu: "Świadomy odpowiedzialności karnej  za  składanie fałszywych zeznań, oświadczam, iż wszystkie podane przeze mnie  w trakcie rejestracji dane są zgodne ze stanem faktycznym oraz zostałem pouczony o warunkach zachowania statusu bezrobotnego / poszukującego pracy."
    2. Zarejestrowana osoba jest zobowiązana do zawiadamiania Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie o wszelkich zmianach danych przekazanych w trakcie rejestracji oraz złożonych oświaczeniach , w terminie 7 dni od dnia ich wystąpienia.
    3. Osoba rejestrująca się przedkłada do wglądu pracownikowi  urzędu pracy dokonującemu rejestracji:
      • dowód osobisty lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem np. paszport wraz z aktualnym potwierdzeniem o zameldowaniu na pobyt stały lub czasowy,
      • dyplom, świadectwo ukończenia szkoły lub zaświadczenia o ukończeniu kursu lub szkolenia,
      • świadectwa pracy,
      • dokument o przeciwwskazaniach do wykonywania określonych prac, jeśli taki dokument posiada.
    4. Osoba niepełnosprawna, oprócz dokumentów przedkłada ORZECZENIE uprawnionego organu o stopniu niepełnosprawności.

Szczegółowe informacje można uzyskać:

Imię i nazwisko Stanowisko Telefon Adres e-mail
    Dariusz Skibniewski Kierownik Referatu 81 466 52 55 mup@mup.lublin.pl
    Teresa Szklarczyk Starszy inspektor powiatowy 81 466 52 55 mup@mup.lublin.pl
    Mirosława Kunikowska Starszy inspektor powiatowy 81 466 52 55 mup@mup.lublin.pl
      Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
    Kategoria: Rejestracja [ 1 ]
    plik w formacie PDF Komplet dokumentów do zarejestrowania się jako osoba bezrobotna lub poszukująca pracy 04-10-17 09:54 515.39KB pobierz plik w formacie PDF (rozmiar: 515.39KB) pobierz
    Utworzono: 2012-08-02 09:28 | Redagował: Monika Różycka-Górska 2015-06-16